Netflix wybierze dla Ciebie film dopasowując go do Twojego nastroju
19.07.2018

Netflix wybierze dla Ciebie film dopasowując go do Twojego nastroju

Netflix dołączył do gigantów technologicznych takich jak Apple, Facebook i Twitter podczas obchodów Światowego Dnia Emoji, uruchamiając zabawną funkcję rekomendacji na Facebooku Messenger o nazwie "Recomoji".

Jak sama nazwa wskazuje, Recomoji oferuje sugestie dotyczące tytułu na podstawie emoji, która najlepiej opisuje Twój nastrój.

Czujesz się marudny? Co powiesz na „Bitcoin Heist”? Film opowiada o agencie specjalnym Interpolu, który zbiera ekipę elitarnych hakerów, aby zaplanować ostateczny napad na kryptowaluty, aby złapać najbardziej poszukiwanego złodzieja na świecie. Jesteś w głupkowatym nastroju? Co powiesz na film  „Bo Burnham: Make Happy”?

Brzmi imponująco prawda?

 

Rzecznik Netflixa powiedział, że funkcja będzie dostępna do połowy października.

Netflix Recomoji nie ma dostępu do Twojego konta Netflix (algorytm usługi, który pozostaje najlepszym źródłem spersonalizowanych rekomendacji).

Zamiast tego jest zbudowany w odpowiedzi na nastrój w czasie rzeczywistym. Emojiinżynierzy w serwisie Netflix dopasowali emoji do stanów emocjonalnych, a następnie dopasowali je do seriali i kolekcji filmów - powiedział rzecznik.

To zabawne narzędzie, które pomaga odkryć coś nowego.

Oto, jak Netflix promował tą funkcje na Twitterze:

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

[SZOK] WJECHAŁA HULAJNOGĄ W KARTONY I NIE ŻYJE!! TRUDNIEJSZE SPRAWY odc 6
DDOB

Moda