8 filmów, które warto obejrzeć w kinach latem – na nie warto wydać pieniądze!
10.07.2018

8 filmów, które warto obejrzeć w kinach latem – na nie warto wydać pieniądze!

Wakacje to czas, kiedy mamy więcej czasu wolnego. Jak go spożytkować? Czytając książki, uprawiając sport i… wybierając się do kina! A tego lata mamy kilka niesamowitych premier – komedie, musical, dokument, filmy dla nastolatków czy romanse. Zobaczcie, co warto obejrzeć w lipcu i sierpniu.

 

41 DNI NADZIEI

Historia dwojga żeglarzy – Tami i Richarda. Wyruszają oni w odległą podróż do Kalifornii. A tam czeka na nich… szalejący huragan, jeden z najgroźniejszych w historii. Richard w potyczce z siłą natury zostaje ranny i nie jest w stanie samodzielnie poprowadzić żeglugi. Cała odpowiedzialność spoczywa na ramionach Tami – czy dziewczyna znajdzie w sobie siły, by ratować ukochanego?

Premiera: już w kinach

 

 

 

WHITNEY

To prawdziwa gratka dla fanów Whitney Houston. Dokument przedstawia historię tej jednej z największych amerykański gwiazd muzyki. Jej kariera układała się niemal doskonale, czego nie można było powiedzieć o jej życiu osobistym…

Premiera: już w kinach

 

 

 

ZIMNA WOJNA

Polski hit, który już obejrzało tysiące osób. Film i aktorzy w nim grający mają szanse na wiele nagród. Produkcja opowiada historię dwojga zakochanych w sobie osób, które mocno chcą ze sobą być, a jednocześnie nie potrafią. Trudna miłość przedstawiona w latach 50-tych. Film to prawdziwy majstersztyk!

Premiera: już w kinach

 

 

 

TWÓJ SIMON

Niesamowity film dla nastolatków i nie tylko! Głównym bohaterem jest gej, który zakochał się w chłopaku z internetu. Nie wie jeszcze, że to kolega z klasy. Oczywiście nikt, poza Simonem – nim samym (głównym bohaterem), nie wie, że chłopak jest gejem. To bardzo zabawna, a zarazem wzruszająca historia z życia z pozoru zwykłych nastolatków. Film jest oparty na powieści Becky Albertalli Simon oraz inni homo sapiens. W obsadzie zobaczymy między innymi Nicka Robinsona oraz Katherine Langford znaną z serialu 13 powodów.

Premiera: już w kinach

 

 

 

MAMMA MIA: HERE WE GO AGAIN!

Jeżeli zakochaliście się w musicalu opartym na hitach zespołu Abba, to nie możecie opuścić kinowej premiery drugiej produkcji. Znów będzie muzycznie, wesoło, romantycznie i bajecznie. Tym razem bliżej poznamy postać Donny (granej przez Meryl Streep i Lily James).

Premiera: 27 lipca

 

 

 

NIEPOSŁUSZNE

Ten film to ukłon w stronę związków, które nie przez wszystkich postrzegane są jako normalne. Dwie kobiety łączy niesamowite uczucie i na przekór otoczeniu walczą o swoją zakazaną miłość. Co z tego wyniknie?

Premiera: 3 sierpnia

 

SZPIEG, KTÓRY MNIE RZUCIŁ

Typowa lekka komedia z pewną dozą kryminału i akcji. Audrey i Morgan się przyjaźnią. Obie mają różne charaktery i temperamenty. Jednak ich życie zmienia się w momencie, kiedy dowiadują się, że chłopak Audrey jest tajnym agentem. W filmie zobaczymy między innymi Milę Kunis i Sama Heughana znanego z roli Jamie’go w serialu Outlander.

Premiera: 17 sierpnia

 

 

 

MROCZNE UMYSŁY

Jeśli przeczytaliście trygolię o nastolatkach z niesamowitymi mocami spisaną przez Alexandra Brackena, to nie możecie opuścić premiery filmu Mroczne umysły opartego na pierwszej części książki (o tym samym tytule). Sama fabuła przypomina nieco motyw Niezgodnej i Igrzysk Śmierci. Może być ciekawie!

Premiera: 24 sierpnia

 

 

Na co pójdziecie tego lata do kina?

  • udostępnij
3 komentarzy

Nvth
0

<3

odpowiedz

ToTylkoJa
0

Mam ochotę pójść na Nieposłuszne :D

odpowiedz

paulinoowo
0

ooo zadnego nie widzialam, wiec musze je zapisac

odpowiedz

Nvth
0

<3

odpowiedz

ToTylkoJa
0

Mam ochotę pójść na Nieposłuszne :D

odpowiedz

paulinoowo
0

ooo zadnego nie widzialam, wiec musze je zapisac

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda