8 zachowań niszczących przyjaźń
06.07.2018

8 zachowań niszczących przyjaźń

Przyjaźń to cudowny etap życia. Przyjaźń to wspólnie spędzony chwile, zakupy, plotki, płacze, pierwsze miłości. Przyjaźń można jednak zniszczyć! Jak? Poznaj 8 zachowań niszczących przyjaźń.

 

1. Jesteś egoistką

Jeśli skupiasz się na sobie i dążysz do tego, by każda wasza rozmowa sprowadzała się do Twoich miłosnych rozterek, to z pewnością stracisz tą przyjaźń. Egoizm potrafi wiele zniszczyć.

 

2. Zapominasz o niej

Zapominasz o tym, że ma urodziny albo ważną klasówkę. Nie pamiętasz, że miała mieć ważną wizytę u lekarza albo pierwszą randkę. Takie „zapominajki” potrafią oddalać od siebie nawet najlepsze dotychczas kumpele.

Źródło: weheartit.com

 

 

3. Plotkujesz non stop

Fajnie jest czasem poplotkować o koleżankach z równoległej klasy czy o chłopakach z piłkarskiej drużyny. Kiedy jednak obrabiasz czyjś tyłek non stop aż do znudzenia, Twoja kumpela może mieć podejrzenie, że i o niej potrafisz tak plotkować.

 

4. Wybierasz sympatię

Miłość? Cudownie, ale nie zapominaj o przyjaźni! Jeśli zaczynasz poświęcać więcej czasu na nową sympatię i ignorujesz przyjaciółkę, prędzej czy później wasza relacja może się znacznie ochłodzić.

Źródło: weheartit.com

 

 

 

 

 

5. Zdarza Ci się ściemniać

Prawda prędzej czy później i tak wychodzi na jaw, więc jeśli okłamujesz swojego przyjaciela, pamiętaj, że może zdarzyć się sytuacja, że dowie się prawdy.

 

6. Miewasz sekrety

Ukrywanie czegoś ważnego przed przyjaciółką, np. tego, że jej facet trzymał za rękę inną dziewczynę, może okazać się dla Ciebie tragiczne w skutkach. Szczerość to podstawa!

Źródło: weheartit.com

 

 

7. Zazdrościsz

Zazdrość niszczy wszystkie relacje. Więc jeśli zazdrościsz w przyjaźni czegokolwiek, albo wyzbądź się negatywnych odczuć, albo po przyjaźni.

 

8. Podrywasz jej/jego sympatię.

Pozamiatane! W przyjaźni na wiele można sobie pozwolić, ale odbijanie sympatii jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Z zachowań niszczących przyjaźń to właśnie to jest tym najbardziej podłym i wyrachowanym. Nie warto.

Źródło: weheartit.com

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

Dołącz do DDOB

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - WAKACYJNA RUTYNA 😂😅
DDOB

Moda