Nie uwierzysz, że to tylko sobowtóry gwiazd! Są niemal identyczni!
03.07.2018

Nie uwierzysz, że to tylko sobowtóry gwiazd! Są niemal identyczni!

Naukowcy twierdzą, że każdy z nas posiada średnio 7-10 sobowtórów. Wyobrażasz sobie, że gdzieś na świecie żyje osoba wyglądająca niemal identycznie, jak Ty?

 

Zdarzyło Ci się usłyszeć od kogoś, że widział Twoją kopię? Albo może byłaś w sytuacji, w której przez przypadek zaczepiłaś kogoś obcego, myśląc, że to znajoma Ci osoba?

 

Poniższe osoby są na pewno zaczepiane non stop przez ludzi biorących ich za gwiazdy showbiznesu. Tłumy fanów nie dają im spokoju. Nic dziwnego! Czasem trudno je odróżnić od celebrytów. A przez to sami się także nimi stają – zyskują coraz większą popularność na portalach społecznościowych.

 

Zobaczcie sobowtórów gwiazd. Widzicie różnice pomiędzy nimi?

 

MICHAEL JACKSON I SERGIO CORTEZ

Nieżyjący już król popu miał wielu sobowtórów – oczywiście większość z nich to były mocne charakteryzacje. Sergio Cortez nie musi nakładać dużej ilości makijażu, by przypominał Michaela. Nie wiemy jednak, ile już przeszedł operacji…

 

 

BEYONCE I BRITTANY WILLIAMS

Pełne usta, długie wyprostowane włosy, duże hipnotyzujące oczy, czekoladowa skóra i pełne kształty – Beyonce jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek świata. Jej wygląd nie jest jednak wyjątkowy, bo artystka ma bliźniaczo podobną sobowtórkę.

 

 

MEGAN FOX I CLAUDIA ALENDE

Aktorka posiada charakterystyczną urodę. Wielu mężczyzn się w niej podkochiwało. Obecnie już nie wygląda tak zachwycająco, mając na uwadze jej kilka operacji plastycznych… Za to jej kopia bardziej przypomina młodszą wersję Megan.

 

 

ED SHEERAN I WESLEY BYRNE

Brytyjczyk niedługo wystąpi w Warszawie – we wrześniu. Będziecie mogli (kto oczywiście zdołał kupić bilety) zobaczyć go na własne oczy. Niektórzy mylą go z pewnym Wesleyem, którego często zaczepiają na ulicy.

 

 

KATY PERRY I FRANCESCA BROWN

Ogromne zielone oczy – to łączy obie kobiety. Francesca jest niemal idealną kopią Katy. Widzicie jakieś różnice?

 

 

KIM KARDASHIAN I KYLIE JENNER ORAZ SONIA I FYZA ALI

Siostry Kim i Kylie są obecnie jednymi z najpopularniejszych celebrytek. Sonia i Fyza równie łatwo zyskują popularność, zważając na to, że bardzo przypominają Kardashianki.

 

 

TAYLOR SWIFT I APRIL GLORIA / LAURA CADMAN

Taylor ma aż dwie bliźniaczki! Wydawałoby się, że piosenkarka ma charakterystyczną i oryginalną urodę. Jednak na świecie poznano już jej dwie kopie. Obie są zaskakująco podobne do Taylor.

 

 

RYAN GOSLING  I JOHANNES LASCHET

Aktor jest obecnie bardzo rozchwytywany. Ponadto podkochują się w nim miliony fanek. Ten przystojniak ma swoją kopię, bardziej uchwytną i… łatwiejszą do rozkochania. ;)

 

 

SELENA GOMEZ I SOFIA SOLARES

Piosenkarka posiada niezwykłą urodę. Jest zarazem dziewczęca I kobieca. Do tego ma charakterystyczną barwę głosu. Jak śpiewa Sofia Solares – jej sobowtórka? Tego nie wiemy. Wiemy jednak, że jest do piosenkarki zaskakująco podobna.

 

 

ANGELINA JOLIE I CHELSEA MARR

Pełne usta i duże oczy – Angelina od lat z nich słynie. To jedna z bardziej kobiecych aktorek świata. Wiele osób chciałoby wyglądać, jak ona. Chelsea Marr nie musi o tym marzyć – jej prawie wierną kopią Angeliny.

 

 

CARA DELEVIGNE I OLIVIA HERDT

Między tymi dwoma kobietami trudno dostrzec różnicę. Olivia posiada charakterystyczną urodę Cary i podobną mimikę.

 

 

LEONARDO DICAPRIO I KONRAD ANNERUD

Leonardo ostatnio mało pokazuje się w filmach. Ma jednak na koncie ogrom produkcji i wiele nagród. To jeden z bardziej docenianych aktorów globu. Doczekał się też swojego sobowtóra. Podobny? Chłopak przypomina nieco Leonardo z młodości, jest może ciut mniej atrakcyjny od aktora…

 

 

POLSCY YOUTUBERZY TWORZĄ SWOICH SOBOWTÓRÓW?!

Sobowtórów gwiazd nie musimy szukać daleko. W ramach zakręconej akcji Bakomy i DDOB #TwistYourself aż 6 czołowych youtuberów nie tylko zamieniło się kanałami, ale także poddali się specjalnej charakteryzacji, tak że ciężko odróżnić, kto jest kim!

W akcji wzięła udział Billie Sparrow, True Beauty is Internal, Dominik Rupiński, Naruciak, The UnboxAll i Dawid Frank. Już teraz możecie zobaczyć na YT ich przemiany!

 

Zamiana True Beauty i Billie Sparrow -> KLIK KLIK

 

 

Zamiana The UnboxAll i Naruciaka -> KLIK KLIK

 

 

A to wszystko z okzaji KONKURSU organizowanego przez DDOB i Bakomę Twist

SPRAWDŹ - KLIK!!!

 

 

Czy wiesz, że…

… pewne dwie sobowtórki założyły portal, w którym można znaleźć swoją kopię? Ta strona to www.twinstrangers.com. Swojego „bliźniaka” możesz też szukać na stronie www.pineyes.com.

  • udostępnij
2 komentarzy

jeilliebean
0

matko, identyczni ;o

odpowiedz

Psycho.mouse 07/04 19:39:44
0

Koncerty Eda są w sierpniu

odpowiedz

jeilliebean
0

matko, identyczni ;o

odpowiedz

Psycho.mouse 07/04 19:39:44
0

Koncerty Eda są w sierpniu

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda