Nie lubię osób, które próbują zabłysnąć w towarzystwie poprzez obrażanie innych. Same w sobie nie widzą niczego ciekawego, mają tyle kompleksów że pomaga im tylko próba dowartościowania się na kimś innym. Muszę powiedzieć, że szkoda mi takich ludzi, sama na szczęście z takimi osobami zerwałam kontakt. Kompletnie nie rozumiem jak jedynym tematem w towarzystwie może być obgadywanie. 

 

Ze znajomymi można rozmawiać o wszystkim, ale żeby tak w kółko wałkować temat jednej osoby? Nie potrafię sobie tego wyobrazić, później i tak takie rzeczy się rozchodzą i w ten sposób powstaje milion nikomu niepotrzebnych problemów. Jeśli nie mam do powiedzenia niczego dobrego na czyiś temat to najzwyczajniej się nie wypowiadam, tym bardziej na forum publicznym, tak wychowali mnie rodzice. Nie ma chyba niczego śmieszniejszego niż osoby, które takie cwane są tylko w internecie, a na żywo spuszczają wzrok, mam do czynienie z mnóstwem takich przypadków. Należy nie reagować i mieć wszystko gdzieś, widocznie niektórzy bardziej interesują się czyimś życiem niż swoim własnym. Ludzie, którzy komentują moją działalność w internecie są moimi czytelnikami, nie przegapią niczego co jest najlepsze. Taki czepianie się wszystkiego jest niczym innym jak przejawem zazdrości, wszyscy doskonale o tym wiedzą:))
Jeśli macie taki problem, że ktoś nie daję Wam spokoju, najlepiej nie reagujcie, po co użalać się nad czyjąś głupotą, bądźmy mądrzejsi, a poczujemy się lepiej sami ze sobą. To smutne jak przez swoje kompleksy, można być okrutnym dla innych, a jeszcze smutniejsze jak ludziom może się takie zachowanie podobać. Nie bójmy się pokazać, że mamy swoje zdanie i bądźmy dobrymi ludźmi.
 
 
 
 
Tak patrzę na te zdjęcia i dopiero teraz czuję jak jest zimno, mam nadzieję, że zrobi się choć o kilka stopni cieplej, trzeba przecież robić sesje! Muszę dzisiaj przyznać, że jestem z siebie dumna, w końcu zabrałam się za tego snapchata tak jak powinnam i od dzisiaj nagrywam więcej i częściej, jeśli macie ochotę mnie oglądać, mój nick to lilajanowska, odpowiadam tam na pytania, pokazuję co u mnie, jeśli kogoś interesuje moja osoba to zapraszam. Love You
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
LILA JANOWSKA
 
 
MY NAME IS LILIANA BUT I LIKE WHEN YOU CALL ME LILA. I AM 18 YEARS OLD GIRL LIVING IN POLAND. SMALL TOWN IS A BIG CHALLENGE FOR ME, GOSSIPS ARE EVERYWHERE BUT I HONESTLY DON'T CARE. LOVE BEING DIFFERENT AND HAVE MY OWN IDEA ABOUT EVERYTHING. I'M DEFINITELY NOT THE TYPE OF PERSON WHO FOLLOWS THE CROWD. XX
 
 
 
 
 
 
  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda