Instagram uruchomił nową usługę
21.06.2018

Instagram uruchomił nową usługę

Instagram zaprezentował Instagram TV -  IGTV, nową usługę dla długich filmów od profesjonalnych twórców Instagrama, na imprezie w San Francisco w środowy poranek. IGTV możecie znaleźć zarówno w głównej aplikacji na Instagramie, jak i za pośrednictwem dedykowanej aplikacji na iOS i Androida. "Jest mobilny, prosty i wysokiej jakości" - powiedział Kevin Systrom, CEO firmy Instagram.

 

Źródło: canoe.com
 

 

Systrom umieścił IGTV na Instagramie w odpowiedzi na zmieniające się nawyki konsumpcji rozrywkowej. "Nastolatki mogą oglądać mniej telewizji, ale oglądają więcej twórców w Internecie" - powiedział.

Sercem IGTV będzie zarówno hub w istniejącej aplikacji Instagram, jak i nowa dedykowana aplikacja, która pozwoli użytkownikom oglądać filmy IGTV. Są to w zasadzie wertykalne filmy wyprodukowane przez najlepszych twórców Instagrama i wyselekcjonowane na podstawie wcześniejszych zachowań oglądających użytkowników Instagrama.

Podczas premiery w IGTV nie będą wyświetlane żadne reklamy, a firma nie ma jeszcze żadnych umów dotyczących udziału w przychodach z twórcami. Ostatecznie jednak Instagram będzie chciał umożliwić twórcom utrzymanie się z usługi.

Źródło: instagram-press.com

 

 

Serwis wideo ogłosił także, że umożliwi użytkownikom przesyłanie filmów o długości do 10 minut. Wybrani twórcy będą mogli przesyłać filmy nawet o długości godziny. Instagram pozwala również każdemu stworzyć własny kanał IGTV. Wcześniej ograniczał przesyłanie filmów do 60 sekund i stories do 15 sekund. Transmisje na żywo były ograniczone do jednej godziny.

 

Sprawdzaliście już tą opcje?

  • udostępnij
3 komentarzy

Nvth
0

yes

odpowiedz

kasiakoniakowska
0

Jak dla mnie super sprawa i bez reklam :)

odpowiedz

paulinoowo
0

wow, ja jej jeszcze nie mam

odpowiedz

Nvth
0

yes

odpowiedz

kasiakoniakowska
0

Jak dla mnie super sprawa i bez reklam :)

odpowiedz

paulinoowo
0

wow, ja jej jeszcze nie mam

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda