DDOB vs Youtube: najlepsze video tygodnia #17
19.06.2018

DDOB vs Youtube: najlepsze video tygodnia #17

W tym tygodniu zaczęliśmy mundialowe szaleństwo, więc oczywiście tego w przeglądzie nie zabraknie. Ale spodziewajcie się też stałych elementów przeglądu, takich jak makijaż, lifehacki i… zresztą, sami zobaczcie!

 

#1 Letni, Chamski Podryw - "BRAMA WSKOCZY" (Tamagotchi PARODIA) | Letni, Chamski Podryw

 

Zanim przejdziemy do filmiku, odpowiedzcie sobie na dwa bardzo ważne pytania: Lubicie piłkę nożną? Lubicie Quebonafide? Jeżeli na chociaż jedno z nich odpowiedzieliście twierdząco, to ten film jest dla Was pozycją obowiązkową! Oto przed Wami… KOLEJNA parodia Tamagotchi. Dajcie znać, jeżeli macie już swoją ulubioną!

 

 

#2 10 najśmieszniejszych prezentów na Dzień Taty | Planeta Faktów

 

Nie zapomnijcie, że już 23 czerwca Dzień Taty! Warto byłoby zorganizować jakiś prezent. Może ten filmik Wam pomoże, jeżeli nie macie pomysłu?

 

 

#3 PIŁKA moja KOCHANKA (nieoficjalny hymn Mistrzostw Świata ROSJA 2018) | Cyber Marian

 

Wracamy do tematyki Mundialu. Tym razem to (naprawdę!) nie jest przeróbka Tamagotchi, a autorski nieoficjalny hymn Mistrzostw prosto od Cyber Mariana. Na pewno nie pierwszy i nie ostatni z tych, które jeszcze zobaczymy w czasie Mundialu.

 

#4 MAKIJAŻ LOSOWO WYBRANYMI KOSMETYKAMI NA CZAS! | DDOB

 

Przegląd bez makijażu to jakby nie przegląd. Tym razem bohaterki z kanału DDOB podjęły wyzwanie malowania się losowo wybranymi kosmetykami – w dodatku na czas! Czy sobie poradziły? Koniecznie sprawdźcie.

 

 

#5 KONIEC SZKOŁY | Koledzy

 

Zakończymy pozytywnym akcentem – przypominamy, że koniec roku szkolnego już za tydzień! Z tej okazji koniecznie rzućcie okiem na film Kolegów o początku wakacji. A Wy, macie już jakieś plany na spędzenie tych cudownych dwóch miesięcy wolności? Piszcie w komentarzach!

 

To tyle w tym tygodniu. Wrócimy za tydzień i na pewno sprawdzimy, czy wiecie już co to spalony!

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda