WYNIKI PIERWSZEGO ETAPU KONKURSU DDOB x WPI APPAREL
16.10.2015

WYNIKI PIERWSZEGO ETAPU KONKURSU DDOB x WPI APPAREL

 

 

 

Koniec! Uff, było bardzo gorąco. Zacznijmy od tego, że dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Każda osoba, która wzięła w nim udział, jest niesamowita. Rywalizacja była bardzo ostra, a my z każdym kolejnym zgłoszeniem mocniej drapaliśmy sie po głowach. Dzisiejsza burza mózgów ekipy DDOB i We Peace It Apparel oraz fotografów odpowiedzialnych za sesję wyłoniła 28 wpisy!

 

 

 

 

 

Teraz los jest w Waszych rękach! Spośród wyłonionych kandydatów to Wy wybierzecie osobę, która zostanie Twarzą jesiennej kolekcji WPI Apparel!

Wpisy zakwalifikowanych osób znajdują się TU: https://ddob.com/blogbook/hashtag/ddoblook

 

Promujcie, udostępniajcie, przekonujcie znajomych, że to własnie Wy zasługujecie na główną wygraną i to na Was powinni oddać swój głos! Jeśli zaś nie braliście udziału w konkursie, a któraś ze stuylizacji wpadła wam szczególnie w oko- nie krępujcie się promować innych! :)

 

 

 

 

              

 

 

Gratulujemy zakwalifikowania sie do finału konkursu "Zostań Twarzą WE Peace It Apparel",w którym do wygrania jest profesjonalna sesja zdjęciowa! Teraz los jest w Waszych rękach. Udostepniajcie Wasze wpisy i zbierajcie głosy. Macie czas do niedzieli! Powodzenia :)

 

 

 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda