5 zachowań, które zepsują każdą randkę
14.06.2018

5 zachowań, które zepsują każdą randkę

Wymarzona randka? Z pewnością chcesz wypaść jak najlepiej! Odpowiedni strój, makijaż, wybór miejsca – to wszystko ma znaczenie. Tak samo, jak to, w jakim stylu randka przebiegnie. Poznaj 5 zachowań, które zepsują każdą randkę i których należy unikać, by ta nie okazała się totalnym fiaskiem.

 

Błąd numer 1: nadgorliwość

To zrozumiałe, że chcesz wypaść jak najlepiej. Jednak pamiętaj, że nadgorliwość może być równie rujnująca, jak obojętność, szczególnie, gdy mowa o pierwszej randce. Bądź miła, ale nie nadskakuj mu za bardzo. Nie narzucaj się i nie opowiadaj swojego życiorysu, bo chłopak ucieknie przed wypiciem pierwszego drinka czy kawy. Bądź sobą, po prostu.

Źródło: weheartit.com

 

 

Błąd numer 2: egocentryzm

Mówienie o sobie jest w porządku, pod warunkiem, że nie skupiasz się na swojej osobie przez cały czas trwania randki. Opowiedz o swoich zainteresowaniach, codziennych zajęciach, ale nie skupiaj się na wspomnieniach z dzieciństwa – chłopaka może to zwyczajnie nie zainteresować. Paplanie tylko i wyłącznie o sobie może zdecydowanie postawić Cię w złym świetle.

Źródło: weheartit.com

 

 

Błąd numer 3: eks

Twój eks, Jego eks – to nie ma znaczenia. Mówienie o swoich byłych jest strzałem w kolano na starcie. Po pierwsze, mówiąc o byłym pokazujesz, że nadal o nim myślisz. Po drugie – daje do myślenia i może przedstawić Cię w bardzo negatywnym świetle.

Źródło: weheartit.com

 

 

Błąd numer 4: smartfon

Wiadomo, że od pewnego czasu wszyscy żyjemy z telefonem w ręku i spędzamy w ten sposób większość wolnego czasu. Randka to jednak czas tylko dla Ciebie i chłopaka, którym jesteś zainteresowana, więc okaż Mu to zainteresowanie, a telefon schowaj do torebki. Wrzucanie zdjęć na insta stories czy Snapchata może wyglądać bardzo słabo, a przecież nie taki masz cel?

Źródło: weheartit.com

 

 

Błąd numer 5: alkohol

Nikt nie mówi, że randkę masz spędzić w towarzystwie filiżanki kawy czy soku. Jeśli przychodzi Ci na randce sięgnąć po drinka czy piwo – bądź ostrożna. Zbyt duża ilość alkoholu może spowodować, że palniesz zbyt wiele głupstw, których będziesz później żałować.

Źródło: weheartit.com

 

  • udostępnij
2 komentarzy

artivva
1

onieeeee

odpowiedz

paradotestowania
1

O to to! yes

odpowiedz

artivva
1

onieeeee

odpowiedz

paradotestowania
1

O to to! yes

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda