DDOB vs Youtube: najlepsze video tygodnia #16
11.06.2018

DDOB vs Youtube: najlepsze video tygodnia #16

Dzisiejszy przegląd pozwoli Wam kolejno ugotować szybki obiad, dowiedzieć się jak zdobyć milion subów, wyczilować przy dobrej nucie, nauczyć się jeździć na motocyklu, a na koniec… przetrwać okres. Przygotujcie się na tę mieszankę dobrze!

 

#1 Testujemy Mrożone Jedzenie | Mniej Więcej

 

Czy mrożone jedzenie może być smaczne? Czy w ogóle da się z niego zrobić pełny, w miarę jadalny obiad? Jeśli Was też od wieków dręczą te pytania, wreszcie znajdziecie na nie odpowiedź!

 

 

#2 Co myślę o LORD KRUSZWIL i FRIZ - Nowi Milionerzy | Krulestwo

 

Ten tydzień powitał nas informacją o tym, że kolejni polscy Youtuberzy przekroczyli magiczną granicę miliona subów. Oczywiście o takim wydarzeniu musiał parę słów powiedzieć nie kto inny jak samozwańczy król polskich internetów, czyli Sylwester Wardęga. Czy obecnie pozostaje on królem? Trudno powiedzieć, bo chociaż utrzymuje się w czołówce pod względem ilości subów, to największy hype na niego minął już jakiś czas temu. Bez wątpienia jednak Wardęga wie o Youtubie bardzo dużo. Dajcie znać, czy zgadzacie się z jego opinią o nowych „milionerach”.

 

 

#3 MAMAGOSI - (TAMAGOTCHI - PARODIA Taconafide) | Kabaret Skeczów Męczących | KsmWEWO

 

Jakiś czas temu pisaliśmy o przeróbkach Tamagotchi, ale najwyraźniej temat nie został jeszcze wyczerpany. Tym razem za całkiem zabawną parodię zabrał się Kabaret Skeczów Męczących. Swoją drogą, czy Wam też wydaje się, że twórcy kabaretów powoli zaczynają rozumieć jaką siłę ma YouTube i przenoszą swoją twórczość na kanały internetowe z telewizyjnych?

 

 

#4 UCZĘ SIOSTRĘ JEŹDZIĆ NA ENDURO! | reZigiusz

 

Rezi znany jest ze swojego zamiłowania do motocykli. Tym razem swoją pasją postanowił podzielić się z siostrą. Sprawdźcie, czy dziewczyna podzieli jego zainteresowanie tymi maszynami!

 

 

#5 JAK ZACHOWUJE SIĘ DZIEWCZYNA PODCZAS OKRESU! | MARTI | DDOB

 

Jeśli czytają to jakieś chłopaki – najmocniej przepraszamy, ale teraz kolej na dziewczyny. Bo każda z nas to ma; jest taki czas w miesiącu, że po prostu lepiej do nas nie podchodzić nieuzbrojonym (chyba, że w czekoladę, tampony i dobry serial). Koniecznie zobaczcie, jak z okresem radzą sobie bohaterki kanału DDOB!

 

Jak zwykle zobaczymy się za tydzień. Do zobaczenia!

  • udostępnij
1 komentarzy

paulinoowo
0

3 i 5 :D

odpowiedz

paulinoowo
0

3 i 5 :D

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda