10 pomysłów na wiosenną randkę
30.05.2018

10 pomysłów na wiosenną randkę

O tak, aura za oknem zdecydowanie sprzyja wiosennym uniesieniom miłosnym podczas randek. Nie ma znaczenia, czy to pierwsza, czy któraś z kolei randka – spędź ją w ciekawym, bardzo wiosennym wydaniu! Poznaj 10 pomysłów na wiosenną randkę i daj znać, który podoba Ci się najbardziej.

 

#1 Spacer

Banał? A jednak, spacery pozwalają na swobodną rozmowę. Pobliski park czy las mogą sprzyjać bliższemu poznaniu się.

Źródło: weheartit.com

 

#2 Wiosenny piknik

Koc, coś do przekąszenia i do picia, świetny humor i On. Brzmi fantastycznie? Relaks na łonie natury może być bardzo przyjemny, zwłaszcza we dwoje.

 

#3 Wesołe miasteczko

Chwile rozrywki we dwoje mogą dać się poznać z innej strony. Jeśli nie ma w pobliżu wesołego miasteczka, wybierzcie się na plac zabaw. Nie ma nic fajniejszego, niż powrót do dzieciństwa.

Źródło: weheartit.com

 

#4 Trening we dwoje

Jeśli macie sportowe pasje, możecie wybrać trening we dwoje na łonie natury. Wspólna produkcja hormonu szczęścia może być bardzo ciekawa.

 

#5 Ognisko

Jeśli lubicie długie, godzinne rozmowy przy świetle gwiazd, warto skusić się na ognisko we dwoje. Może kiełbaski z ogniska nie brzmią zbyt romantycznie, ale takie wspólne spędzanie czasu może okazać się świetną alternatywą.

Źródło: weheartit.com

 

#6 Wycieczka za miasto

Nie musicie pokonywać setki kilometrów, by zwiedzić inne miasto. Wystarczy, że udacie się w okolice swojego miejsca zamieszkania, na jeden dzień zmienicie otoczenie i zobaczycie coś nowego.

 

#7 Planszówki na kocu

Seans planszówek! Jeśli lubicie gry, wybierzcie się na łono natury z planszówkami. Grajcie tak, jak za czasów dzieciństwa, albo dodajcie kilka pikantnych zasad gry. Może być ciekawie!

Źródło: weheartit.com

 

#8 Wycieczka rowerowa

Wspólna wyprawa rowerowa może być świetną okazją do sprawdzenia się w terenie. Czy umiecie współpracować i czy sport to wasz wspólny konik?

 

#9 Plenerowe rozrywki

Wiosenno-letni czas sprzyja plenerowym koncertom, teatrom czy emisjom filmów. Jeśli w Waszej okolicy dzieje się coś podobnego, wybierzcie się i spędźcie jeden wieczór kulturalnie. To fajna odmiana dla codziennych spacerów 

Źródło:weheartit.com

 

 

#10 Pierwsze randez-vous ponownie

To propozycja dla par z dłuższym stażem. Jeśli chcecie, by było wyjątkowo, spróbujcie odtworzyć swoje pierwsze planowane spotkanie. Udajcie się w to samo miejsce, pójdźcie na spacer czy do restauracji tam, gdzie byliście wtedy, kiedy serducha wam mocniej zabiły.

 

  • udostępnij
2 komentarzy

Oliwia-Głuszko

paulinoowo
0

ja uwielbiam spacerowac <3

odpowiedz

Oliwia-Głuszko

paulinoowo
0

ja uwielbiam spacerowac <3

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda