O czym nie powie Ci chłopak?
30.05.2018

O czym nie powie Ci chłopak?

Większość mężczyzn nie rozumie problemów kobiet. Bez wątpienia faceci mają mniej złożoną psychikę, niż kobiety. Pewnie zauważyłaś nie raz, jak Twój chłopak szuka w głowie odpowiedniej odpowiedzi, na zadane przez Ciebie pytanie. Mężczyźni nauczyli się, aby nie zawsze mówić nam, to co myślą, aby nie sprawić nam przykrości. Większość facetów nienawidzi się kłócić, dlatego często udzielają wymijających odpowiedzi i nie poruszają pewnych tematów, które mogłyby się zakończyć awanturą. Jeśli jesteś ciekawa, o jakich rzeczach Twój chłopak Ci nie powie, zapraszamy do czytania.

 

1. Nie lubi romantycznych klimatów

Jeśli dasz swojemu chłopakowi do wyboru: zjeść z Tobą romantyczną kolację przy świecach lub wyskoczyć wspólnie na imprezę, jak myślisz, co wybierze? Faceci nie lubią przesadnie romantycznego klimatu. Odrobina romantyzmu w zupełności im wystarczy. Prawdopodobnie sam fakt, że spędzacie czas tylko we dwoje, wydaje mu się romantyczny. Dzwonienie do siebie wieczorem i mówienie „Dobranoc Misiaczku, miłych snów, obym Ci się przyśnił”? Ble. Jakby jego kumple to usłyszeli, to zapadłby się pod ziemie ze wstydu.

Źródło: weheartit.com

 

 

2. Nie rozumie Twojego zachwytu nad małymi dziećmi

Możliwe, że podświadomie jeszcze się boi zostać ojcem, ale Ci tego nie powie. Zamiast tego będzie robił zdziwione miny, jak będziesz się zachwycać dzieckiem kuzynki lub pokazywać mu słodkie, malutkie buciki w sklepie. To, że aktualnie nie widzi się w roli ojca, nie oznacza jednak, że tak będzie już zawsze.

Źródło: weheartit.com

 

 

3. Zauważył, że przytyłaś

„Kochanie, chyba ostatnio przytyłaś, co?” – tego zdanie NIGDY nie powie Ci żaden chłopak, który nie chce mieć mega awantury. Nie zmienia to faktu, że może tak myśleć. Najważniejsze, żebyś Ty się dobrze czuła we własnym ciele. Jeśli zauważysz, że przytyłaś i będzie Ci to przeszkadzać, weź się za ćwiczenia i zacznij zdrowo się odżywiać. Nie pytaj swojego chłopaka, czy przybyło Ci kilka kilogramów, jeśli wiesz, że odpowiedź twierdząca Cię zaboli.

Źródło: weheartit.com

 

 

4. Zauważył, że mniej dbasz o siebie

Dziewczyny na początku związku zawsze chcą wyglądać jak najlepiej, żeby podobać się chłopakowi, z którym zaczęły się spotykać. Niestety często popełniają błąd i im dłużej są w związku, tym mniej o siebie dbają. Nie chodzi o to, aby zawsze wyglądać perfekcyjnie, bo wiadomo, że każda z nas ma czasem gorszy dzień. To nic takiego, jak będziesz chodzić w dresie po domu przy swoim chłopaku, ale chodzi o zachowanie równowagi. Jeśli gdzieś wychodzicie, uczesz się, zrób delikatny makijaż i ubierz się w ciuchy stosowne do miejsca.

Źródło: weheartit.com

 

 

5. Brakuje mu czasu na kumpli

Żaden chłopak nie powie Ci (chyba, że w złości), że przez to, że jesteście razem, on nie ma już czasu na kumpli. Pamiętaj, że każde z Was przed związkiem miało swoich znajomych i warto z nimi podtrzymywać kontakt. Twoje życie nie powinno krążyć tylko wokół Twojego chłopaka. Umów się czasem z koleżankami na plotki, a Twój chłopak będziesz miał więcej czasu na swoich kolegów.

Źródło: weheartit.com

 

 

6. Boi się rutyny

Niewykluczone, że im dłużej będziecie w związku, Twój chłopak zacznie bać się rutyny. Nie powie Ci tego wprost, ale zacznie wymyślać nowe miejsca spotkań, nowe rozrywki, będzie chciał próbować nowych rzeczy. Nie denerwuj się za to, tylko przystań na niektóre propozycje, bo może uda Wam się umocnić Wasz związek.

Źródło: weheartit.com

 

 

7. Nie lubi mocnego makijażu

Większość mężczyzn nie lubi mocnego makijażu u kobiet. Twój chłopak pewnie też woli, jak jesteś delikatnie pomalowana. Dobrym rozwiązaniem jest tzw. „make-up, no make-up”. Nałóż na twarz delikatny krem BB lub CC, aby wyrównać koloryt skóry, pomaluj powieki neutralnym cieniem oraz dokładnie wytuszuj rzęsy. Na usta nałóż błyszczyk lub szminkę w naturalnym odcieniu Twoich ust. Na większe wyjście dodaj kreskę na powiece lub zaakcentuj usta, np. czerwienią. To wystarczy.

Źródło: weheartit.com

 

 

8. Uważa, że masz za dużo ciuchów i połowę powinnaś wyrzucić

To, że Twoja szafa pęka w szwach, Ty i Twój chłopak dobrze wiecie. Jednak on Ci nie powie, że połowę ciuchów powinnaś wyrzucić, bo albo w nich nie chodzisz albo (co gorsze) mu się nie podobają. Możliwe, że podczas kolejnych zakupów będzie Ci mówił, że przecież masz już identyczną bluzkę (a wcale nie masz – tamta ma inne rękawy) i bez sensu kupować kolejną.

Źródło: weheartit.com

 

 

9. Też ma kompleksy

Kobietom łatwiej jest mówić na głos o swoich kompleksach i rzeczach, które chciałyby w sobie zmienić. Pomyśl ile razy już mówiłaś swojemu chłopakowi o swoim małym biuście lub za dużym nosie? A czy on kiedyś Ci się żalił na coś w swoim wyglądzie? Mężczyźni rzadko mówią, co im się w nich nie podoba i co chcieliby zmienić, ale to nie oznacza, że nie mają kompleksów.

Źródło: weheartit.com

 

 

10. Chciałby słyszeć od Ciebie więcej komplementów

Kiedy ostatnio powiedziałaś swojemu chłopakowi, że super wygląda? Albo, że jest bardzo przystojny? Albo, że uwielbiasz jego szerokie barki? Czy często chwalisz go za coś, co dobrze zrobi? Trzeba przyznać, że częściej komplementy otrzymują kobiety, niż mężczyźni. Może warto zadbać o większą równowagę w tym obszarze? Twojemu chłopakowi zrobi się miło i poczuje się doceniony.

 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda