Tych 10 rzeczy nie rób na początku znajomości
25.05.2018

Tych 10 rzeczy nie rób na początku znajomości

Miesiąc temu poznałaś chłopaka, dla którego od razu straciłaś głowę. Jest przystojny, ma świetne poczucie humoru, czujesz, że możesz z nim porozmawiać na każdy temat. Zaczynasz coraz bardziej się angażować i bardzo Ci zależy, aby ta znajomość przerodziła się w poważny związek. Jeśli boisz się, że coś może się miedzy Wami popsuć, przeczytaj nasze rady, czego nie robić na początku znajomości.

 

1. Co chwilę proponujesz randki

Od czasu do czasu możesz wyjść z inicjatywą, ale nie za każdym razem. Daj chłopakowi szansę na wykazanie się i zaproponowanie ciekawej randki. Jeśli się do Ciebie nie odzywa i nic nie proponuje, to nie rób tego za niego. Zadbaj o to, aby nie każde spotkanie wychodziło z Twojej inicjatywy. W przeciwnym razie, chłopak uzna, że jesteś zdesperowana, a nikt nie lubi takich dziewczyn.

Źródło: weheartit.com

 

 

2. Narzucasz się

Chyba nie ma nic gorszego od dziewczyny, która na początku znajomości co 5 minut wysyła smsy i dzwoni co godzinę. Wrzuć na luz. Daj chłopakowi żyć. Nie musisz mu pisać o każdej czynności, którą wykonujesz. Nie wymagaj też tego od niego. Bądź trochę bardziej tajemnicza. Nie odpisuj od razu na wiadomości. Przecież też masz swoje życie.

Źródło: weheartit.com

 

 

3. Planujesz ślub i ilości dzieci

Jeśli po kilku spotkaniach zaczniesz mówić chłopakowi, że masz już całą wizję swojego ślubu, to nie zdziw się, jak już więcej się z Tobą nie spotka. Facetów, takie tematy jak ślub i dzieci przerażają na początku znajomości. Nie martw się, jeszcze przyjdzie na nie czas… Ale uzbrój się w cierpliwość.

Źródło: weheartit.com

 

 

4. Nastawiasz się, że to związek na całe życie

Po miesiącu znajomości nie jesteś w stanie stwierdzić, czy to jest związek na całe życie. Nie znacie się jeszcze na tyle dobrze, aby być tego pewnym. Co ma być, to będzie. Im bardziej będziesz się starać, tym bardziej wymuszone będą Wasze randki. Wyluzuj… Daj sobie czas, aby lepiej go poznać, ale nie nastawiaj się,  że on musi być tym na całe życie.

Źródło: weheartit.com

 

 

5. Zapominasz o swoim życiu

Po poznaniu wymarzonego chłopaka zaczynasz zapominać o całym swoim dotychczasowym życiu – pasjach, znajomych. Nie rób tego. Nie rezygnuj z siebie i bliskich Ci osób, tylko dlatego, że poznałaś nowego chłopaka. Jeśli wcześniej regularnie chodziłaś na basen i sprawiało Ci to radość, rób to nadal. Nie odsuwaj się od swoich przyjaciół i znajomych. Nie ograniczaj swoich zainteresowań w obawie, że nie będziesz miała czasu na randki. Jeśli dobrze go zorganizujesz, znajdziesz go na wszystko, na czym Ci zależy.

 

 

6. Przynosisz do niego połowę swoich rzeczy

Po kilku spotkaniach zaczynasz przynosić do niego pełno swoich rzeczy. To błąd. Chłopak może się przestraszyć, że Wasza znajomość trochę za szybko się rozwija. Nie zostawiaj u niego swojej szczoteczki do zębów, kosmetyków czy tamponów. Przynoszenie połowy garderoby też nie jest dobrym pomysłem. Nie wchodź w jego przestrzeń prywatną ze swoimi rzeczami na początku znajomości. Odpuść sobie też pomysł przerabiania jego pokoju/mieszkania, aby był bardziej w Twoim stylu. Nie zawieszaj na ścianach Waszych wspólnych zdjęć, nie kupuj „słodkich i przytulnych” poduszek na kanapę.

Źródło: weheartit.com

 

 

7. Jesteś zazdrosna o każdą koleżankę

Pamiętaj, że zarówno Ty, jak i on możecie mieć swoich znajomych. To, że zaczynacie się spotykać, nie oznacza, że macie rezygnować z wcześniejszych przyjaźni. Jeżeli on przyjaźni się z jakąś dziewczyną, nie rób mu o to awantury. Skoro do tej pory nie zaczął się z nią spotykać (tylko spotyka się z Tobą), to raczej nie jest nią zainteresowany.

 

8. Jesteś dostępna na każde zawołanie

To jeden z głównych błędów, popełnianych przez kobiety na początku znajomości. Jak chłopak zaproponuje Ci, żebyście się spotkali za godzinę, to nie rzucaj wszystkiego i nie leć do niego. Jeżeli miałaś inne plany, powiedz mu, że nie możesz się z nim spotkać i zaproponuj inny termin. Dzięki temu będzie bardziej szanować Twój czas, a spotkania zacznie proponować z wyprzedzeniem.

Źródło: weheartit.com

 

9. Nazywasz go „Misiaczkiem” przy jego kumplach

Nigdy tego nie rób, nawet później. Twój chłopak chce być postrzegany przez swoich kumpli, jako męski, twardy gość, a nie słodki Misiu. Nie rób mu obciachu. Jeśli bardzo Ci zależy, żeby zwracać się do niego „Kotek”, „Misiek” czy jakkolwiek inaczej, rób to, jak nikt inny nie będzie słyszeć.

 

10. Poznajesz go ze swoją rodziną po drugiej randce

Na poznanie rodziców, rodzeństwa i dalszej rodziny będzie jeszcze czas. Jednak aranżowanie takich spotkań po drugiej randce nie jest dobrym pomysłem. Najpierw poznajcie się trochę lepiej. Przekonaj się, czy to naprawdę jest chłopak dla Ciebie i dopiero, jak będziesz pewna, ustalcie wspólnie termin poznania Twoich rodziców.

  • udostępnij
4 komentarzy

paulinoowo
3

3 najlepsze ;d 

odpowiedz

wiktoria_kania

Catiashon
1

Przydatne <3 

odpowiedz

Wexgh
1

yes

odpowiedz

Wexgh
1

yes

odpowiedz

paulinoowo
3

3 najlepsze ;d 

odpowiedz

Catiashon
1

Przydatne <3 

odpowiedz

wiktoria_kania

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda

Projekt Współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu operacyjnego Inteligentny Rozwój