6 wpadek gwiazd z samoopalaczem, które są gorsze niż ta Seleny Gomez
24.05.2018

6 wpadek gwiazd z samoopalaczem, które są gorsze niż ta Seleny Gomez

Ludzie uwielbiają historie z plotkarskich magazynów, gdy na czerwonym dywanie uderza straszna opalenizna. Niestety, w tym roku Selena Gomez przejęła ten niezaszczytny tytuł, gdy jej wygląd na met Gali spotkał się z niekończącymi  komentarzami na temat jej straszliwej, fałszywej opalenizny. Chociaż uwielbiamy Selenę Gomez i szanujemy jej ostatnią walkę o zdrowie, wciąż jesteśmy zszokowani odcieniem, jaki wybrała na to kultowe wydarzenie.

Internet eksplodował, gdy zdjęcia z czerwonego dywanu Seleny Gomez zostały wypuszczone w świat, a jej skóra pokryta była straszliwym pomarańczowym kolorem. Wiele kobiet spędziłoby godziny pod prysznicem próbować to zmyć zamiast wyruszyć w drogę, tak jak zrobiła to Selena.

Aby zabrać reflektory z niejednolitej opalenizny Seleny, przedstawiamy 6 najgorszych wpadek z nadmierną opalenizną, które z pewnością drównają (o ile nie przebiją) sztucznemu wyglądowi Seleny.

Od wpadki Miley Cyrus i obsesji Donatelli Versace do błędów nowicjusza Ryana Reynolda; ta lista z pewnością sprawi, że będziesz się wzdrygać bez końca.

 

#1. Ariana Grande

Chociaż teraz Ariana wygląda zdecydowanie inaczej, to wpadka za czasów gdy była aktorką i brała udział w konkursie Kid's Choice Awards w krótkiej sukience bez ramiączek, została dobrze zapamiętana. Podczas gdy sukienka była oszałamiająca, jej sztuczna opalenizna już nie. Jej jaskrawoczerwone włosy nie pomogły zatuszować lepkiej opalenizny, a zamiast tego sprawiły, że rzucała się w oczy jeszcze bardziej.

Źródło: capitalfm.com

 

#2. Kim Kardashian

Kim Kardashian od zawsze miała zapierającą dech w piersiach oliwkową cerę, która sprawiała, że ​​wyglądała zjawiskowo. Jej skóra jest wyrazem hołdu dla jej ormiańskich korzeni. Kiedy jednak osiągnęła mega-sławę, Kim postanowiła zamienić swój naturalny koloryt skóry na nieskończone sztuczne opalenizny i bronzer. Teraz jest już wprawiona w boju, początki jednak były kiepskie.

Źródło: lifeandstylemag.com

 

#3. Lady Gaga

Księżniczka popu Lady Gaga miała szalone stylizacje na początku kariery. Nie wiemy jednak czy to część stylizacji, czy wpadka z samoopalaczem. Jej platynowe blond włosy tworzą straszliwy kontrast, przez co opalenizna wydaje się jeszcze ciemniejsza.

Chociaż nie jesteśmy pewni, czy to zasługa samoopalacza, czy zasnęła w solarium, jesteśmy zaskoczeni, że jej skóra była w stanie wrócić do normy.

Źródło: gagadaily.com

 

#4. Miley Cyrus

Miley Cyrus po dostaniu roli w serialu Hannah Montana stała się nastoletnią królową, a Hollywood ją pokochało. Chociaż teraz wygląda zupełnie inaczej, początki sławy były gorsze. Starając się dostosować do wielkiego świata gwiazd, zaliczyła wpadkę z samoopalaczem. Czemu? Zapomniała o dłoniach. Paparazzi dostrzegli ten zawstydzający moment Miley, zasłaniając się swoimi bladymi, nie opalonymi dłońmi. Miley sprawiła jednak, że ​​sytuacja stała się zabawnym doświadczeniem, pokazując jej błąd do zdjęć, zamiast go ukrywać.

 

 

#5. Donatella Versace

Chociaż Donatella Versace lubi kąpiele słoneczne, opalanie natryskowe i znana jest ze swojego ciemniejszego odcienia skóry to jednak ta wpadka nie przejdzie obojętnie. O ile odcienie brązu jesteśmy w stanie przeżyć, to pomarańcz jest nie do zaakceptowania.

Źródło: zimbio.com

 

 

#6. Ryan Reynolds

Nie tylko kobiety używają samoopalaczy co udowadnia Ryan Reynolds. W 2017 roku gwiazda Deadpoola postanowiła trochę podrasować kolor swojej skóry przed Złotymi Globami. Rozumiemy jego pragnienie, aby wyglądać na trochę opalonego, ponieważ to zwykle sprawia, że wygląda się lepiej. Mimo to opalenizna jest zbyt ciemna, przez co wygląda jak byłby brudny. Co gorsza, Ryan stoi tuż obok Emmy Stone, która zwykle kojarzy się z jaśniejszą cerą. Kontrast między nimi sprawia, że ​​Ryan wygląda jeszcze bardziej brązowo.

Źródło: closeronline.co.uk

 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda