DDOB vs Youtube: najlepsze video tygodnia #14
14.05.2018

DDOB vs Youtube: najlepsze video tygodnia #14

Jak co tydzień powracamy z przeglądem YouTube’a. W tym tygodniu gościć będą głównie stali bywalcy. Sprawdźcie i dajcie znać, co spodobało wam się najbardziej!

 

#1 ILE MULTI WYDAJE NA CIUCHY? | Lekko Nie Będzie

 

Lubicie Multiego? Pewnie tak, za to Multi bardzo nie lubi piłki nożnej, a w najnowszym odcinku „Lekko nie będze” kazali mu w nią grać. Chcecie wiedzieć, czemu porzucił YouTube i zajął się muzyką? Albo – czy wydaje na ciuchy więcej niż wy? Koniecznie sprawdźcie ten filmik.

 

 

#2 Ciumkaj loczki: NA RATUNEK 112 | Naruciak

 

Twórcom programów paradokumentalnych chyba powoli kończą się pomysły. Wymyślają już takie wątki, takie plot twisty i takie zaskakujące zakończenia, że nawet nie warto próbować ich przewidzieć. Bieżący update najlepszych odcinków polsatowych seriali znajdziecie u Naruciaka. Tym razem wziął pod lupę Na Ratunek 112: dwie wredne dziewczyny i chłopaka w damskich ubraniach. Mieszanka wybuchowa!

 

 

#3 100 MUSUJĄCYCH KULI NA RAZ! *najwiekszy fail* | Stuu

 

Nie od dziś wiadomo, że Stuu robi na YouTubie głupie rzeczy, żebyśmy sami nie musieli sami tego próbować. Tym razem nasz YouTubowy eksperymentator postanowił wleźć do wanny w ciuchach, a potem wrzucić jeszcze do niej… sto kuli do kąpieli. Jedno jest pewne – nie róbcie tego w domu!

 

 

#4 CO ROBI DZIEWCZYNA SAMA W DOMU!? 😂😂 | MARTI | DDOB

 

Wiadomo, że kiedy ktoś jest w domu, musimy sprawiać wrażenie chociaż względnie normalnych. Ale kiedy wszyscy wyjdą… wreszcie możemy być sobą! Program kulinarny, karaoke, ćwiczenia z Chodakowską? Proszę bardzo! A Wy co robicie same w domu? Piszcie w komentarzach.

 

 

#5 ♦ Foil Makeup #Challenge 😂♦ Agnieszka Grzelak i RLM ❤ | Agnieszka Grzelak Beauty

 

Na koniec w duecie nasze ulubione Youtuberki urodowo – lifestylowe. Tym razem wzięły się za dość skomplikowany challenge – ich zadaniem było zrobić makijaż na foli aluminiowej, a następnie odbić go na twarzy. Wszystko od początku wydawało się trudne i dokładnie takie było. Jak im poszło? Tego dowiecie się z filmu.

 

I to wszystko w tym tygodniu, ale spokojnie – my zawsze wracamy! ;) Do zobaczenia!

  • udostępnij
3 komentarzy

jeilliebean

Mała
1

Uwielbiam zwłaszcza typy "Co robi chłopak sam w domu" itd 

odpowiedz

sweet_staar

sweet_staar

Mała
1

Uwielbiam zwłaszcza typy "Co robi chłopak sam w domu" itd 

odpowiedz

jeilliebean

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

https://www.youtube.com/watch?v=stBGkzreQSY
DDOB

Moda