DDOB vs Youtube: najlepsze video tygodnia #8
09.04.2018

DDOB vs Youtube: najlepsze video tygodnia #8

W tym tygodniu jak zwykle mała mieszanka wszystkiego – od trendów zza oceanu, przez problemy matki z córką, aż do promocji w Rossmanie. Zapraszamy!

 

#1 Jak szybko schudnąć do wakacji? | Słodka Ada

 

Czyż nie jest to problem każdego z nas? Co roku o tej porze orientujemy się, że lato się zbliża, a nasza forma nadal jest… zimowa. Pojawiają się problemy – jak ja pokażę się tak na plaży?! Spokojnie, jak zwykle youtube jest odpowiedzią na wszystko. Słodka Ada podsuwa kilka prostych i skutecznych sposobów na to, by bezboleśnie i bezpiecznie przygotować nasze ciała do letniego plażowania.

 

 

#2 10 niezręcznych sytuacji podczas „kiss cam” na stadionach | Planeta Faktów

 

Słynne „kiss cam” na pewno znacie z amerykańskich filmów i programów. Niestety, nie zawsze wygląda to tak kolorowo jakby mogło się wydawać. Tak jak w życiu, i w filmowej Ameryce zdarzają się autentyczne wpadki. Sprawdźcie, co może się stać, kiedy kamera „kiss cam” zostanie skierowana na osoby, które mają (albo właśnie wcale nie mają) zwariowane pomysły.

 

 

#3 PIOSENKI W PRAWDZIWYM ŻYCIU 2 | Beksy

 

Challenge z trollowaniem tekstem piosenki powoli odchodzi w niepamięć. Tutaj jednak nie chodzi o trollowanie – wręcz przeciwnie. Beksy pokazały, co by było, gdybyśmy po prostu odpowiadali na pytania teksami piosenek. Będziecie zaskoczeni, ile przekazu niosą teksty niektórych utworów – dosłownie i w przenośni!

 

 

#4 Matka vs córka – zamiana ról! |DDOB

 

Oto przed nami kolejne perypetie matki i córki z kanału DDOB. Tym razem zamieniły się rolami – matka jest córką, a córka jest matką. Wszystko zdarzyć się może w tak szalonej zamianie!

 

 

#5 Co kupić na promocji w Rossmannie? | Red Lipstick Monster

 

Do wszystkich to już na pewno dotarło – od poniedziałku w Rossmanie jest promocja! Jest to wydarzenie bezprecedensowe, prawie jak lądowanie łazika na marsie albo odkrycie nowego gatunku małp! A tak na serio – każda z nas pewnie w tym tygodniu wybierze się do tej znanej drogerii i oprócz kupienia niezbędnych rzeczy, będzie zastanawiać się co nowego wypróbować. W podjęciu tej decyzji pomoże wam niezastąpiona Red Lipstick Monster. Sprawdźcie, na co warto zwrócić uwagę na zakupach.

 

To tyle w tym tygodniu. Mamy nadzieję, że oprócz dobrej zabawy dostarczyliśmy wam trochę dobrej rady! Do zobaczenia!

 

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

Dołącz do DDOB

ddob
youtube

SKRZYNIA PEŁNA SKARBÓW! CO WYKOPAŁYŚMY NA PLAŻY
DDOB

Moda