DDOB vs Youtube: najlepsze video tygodnia #8
09.04.2018

DDOB vs Youtube: najlepsze video tygodnia #8

W tym tygodniu jak zwykle mała mieszanka wszystkiego – od trendów zza oceanu, przez problemy matki z córką, aż do promocji w Rossmanie. Zapraszamy!

 

#1 Jak szybko schudnąć do wakacji? | Słodka Ada

 

Czyż nie jest to problem każdego z nas? Co roku o tej porze orientujemy się, że lato się zbliża, a nasza forma nadal jest… zimowa. Pojawiają się problemy – jak ja pokażę się tak na plaży?! Spokojnie, jak zwykle youtube jest odpowiedzią na wszystko. Słodka Ada podsuwa kilka prostych i skutecznych sposobów na to, by bezboleśnie i bezpiecznie przygotować nasze ciała do letniego plażowania.

 

 

#2 10 niezręcznych sytuacji podczas „kiss cam” na stadionach | Planeta Faktów

 

Słynne „kiss cam” na pewno znacie z amerykańskich filmów i programów. Niestety, nie zawsze wygląda to tak kolorowo jakby mogło się wydawać. Tak jak w życiu, i w filmowej Ameryce zdarzają się autentyczne wpadki. Sprawdźcie, co może się stać, kiedy kamera „kiss cam” zostanie skierowana na osoby, które mają (albo właśnie wcale nie mają) zwariowane pomysły.

 

 

#3 PIOSENKI W PRAWDZIWYM ŻYCIU 2 | Beksy

 

Challenge z trollowaniem tekstem piosenki powoli odchodzi w niepamięć. Tutaj jednak nie chodzi o trollowanie – wręcz przeciwnie. Beksy pokazały, co by było, gdybyśmy po prostu odpowiadali na pytania teksami piosenek. Będziecie zaskoczeni, ile przekazu niosą teksty niektórych utworów – dosłownie i w przenośni!

 

 

#4 Matka vs córka – zamiana ról! |DDOB

 

Oto przed nami kolejne perypetie matki i córki z kanału DDOB. Tym razem zamieniły się rolami – matka jest córką, a córka jest matką. Wszystko zdarzyć się może w tak szalonej zamianie!

 

 

#5 Co kupić na promocji w Rossmannie? | Red Lipstick Monster

 

Do wszystkich to już na pewno dotarło – od poniedziałku w Rossmanie jest promocja! Jest to wydarzenie bezprecedensowe, prawie jak lądowanie łazika na marsie albo odkrycie nowego gatunku małp! A tak na serio – każda z nas pewnie w tym tygodniu wybierze się do tej znanej drogerii i oprócz kupienia niezbędnych rzeczy, będzie zastanawiać się co nowego wypróbować. W podjęciu tej decyzji pomoże wam niezastąpiona Red Lipstick Monster. Sprawdźcie, na co warto zwrócić uwagę na zakupach.

 

To tyle w tym tygodniu. Mamy nadzieję, że oprócz dobrej zabawy dostarczyliśmy wam trochę dobrej rady! Do zobaczenia!

 

  • udostępnij
5 komentarzy

sarenka559
2

:-*

odpowiedz

sarenka559
2

<3

odpowiedz

wiktoria_kania
2

Pomocnee:-*

odpowiedz

Wexgh
2

yes

odpowiedz

kiskisiskilovki
2

Super post

odpowiedz

kiskisiskilovki
2

Super post

odpowiedz

Wexgh
2

yes

odpowiedz

wiktoria_kania
2

Pomocnee:-*

odpowiedz

sarenka559
2

<3

odpowiedz

sarenka559
2

:-*

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - JAK ZOSTAĆ INFLUENCERKĄ?📱 | ŚWIATOPOBLOND
DDOB

Moda

Projekt Współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu operacyjnego Inteligentny Rozwój