White shirt and hybrid nails
10.10.2015

White shirt and hybrid nails

 

 

 

 

 

Jeśli czytacie mnie już dość długo, pewnie wiele razy słyszeliście jak mówię, że jestem okropnie nieśmiała. Tutaj na blogu pewnie tego nie widać, ale uwierzcie, że na żywo tak właśnie jest. Nie potrafię otwarcie rozmawiać z nieznajomymi, dlatego przez większość czasu po prostu się nie odzywam. Może jest to spowodowane tym, że wiele razy na kimś się przejechałam i najzwyczajniej w świecie zamknęłam w sobie, być może taka już jestem. 
Wiele czasu mija zanim całkowicie otworzę się przed daną osobą, muszę mieć pewność, że mnie nie skrzywdzi. W internecie natomiast jest mi o wiele łatwiej, traktuję Was wszystkich jak przyjaciół z którymi chcę się dzielić wszystkim, co nie zmienia faktu, że na żywo gdybyście mnie nie ciągnęli za język, powiedziałabym może 3 zdania. Z jednej strony bardzo tego w sobie nie lubię, z drugiej mam przynajmniej pewność, że nie powiem czegoś czego bym nie chciała haha. Wiem, że wiele z Was też tak ma, jedyną radę jaką mogę Wam dać jest to abyście zaakceptowali siebie takimi jakimi jesteście. Mnie osobiście bardzo pomaga blogowanie, jest to coś co dodaje mi pewności siebie, a więc bardziej się na wszystko otwieram. Wy też znajdźcie coś swojego, dzięki czemu zapomnicie o problemach!
Blog ma dla mnie ogromne znaczenie, tak wiele dzięki niemu zyskałam, otworzyły się przede mną nowe możliwości. Jestem już tutaj z Wami okrągły rok, a Was ciągle przybywa, nie każdy może się pochwalić taką liczbą odwiedzin, jest to dla mnie coś niewyobrażalnego i bardzo za to wszystko dziękuję.
 
Odchodząc już od tematu, chciałabym abyście napisali mi w komentarzach tutaj lub w pytaniu na asku, czego na moim blogu brakuje. Co mogłabym ulepszyć, dodać aby wszystko było jeszcze lepsze. Chcę aby ten blog był jeszcze chętniej odwiedzany przez moich czytelników, jesteście dla mnie bardzo ważni! Love You
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Z racji tego, że moje życie ostatnio pędzi jak szalone, zdecydowałam się na paznokcie hybrydowe. Nie mam już czasu na malowanie paznokci co 2/3 dni, a odrapany lakier raczej za dobrze nie wygląda. Teraz przynajmniej mam spokój na jakiś czas i mogę się zając bardziej przydatnymi rzeczami, dla mnie to wspaniałe rozwiązanie. 
Lakiery marki SEMILAC są znane chyba każdej maniaczce namiętnie dbającej o siebie. Ja sama słyszałam o nich już bardzo dawno temu, kiedy paznokcie hybrydowe stawały się coraz popularniejsze. Zdecydowałam się więc na zamówienie bardzo neutralnych kolorków. Biały i szary zawsze wyglądają dobrze, mam rację? Trudno znaleźć biały lakier, który utrzyma się długo na Naszych paznokciach, Semilac przełamał złą passe jasnych lakierów! Jestem naprawdę pod wrażeniem trwałości i jakości, z pewnością kiedyś zamówię ich o wiele, wiele więcej.  Po takich cudeńkach, wątpię żebym kiedykolwiek wróciła do zwykłych lakierków. 
 
Lakier hybrydowy SEMILAC® łączący w sobie właściwości żelu UV i lakieru do paznokci. Najwyższa technologia produkcji lakieru hybrydowego SEMILAC®, specjalnie dobrane i przygotowane pigmenty nadają mu ostateczną, najwyższej klasy jakość wśród produktów hybrydowych. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
LILA JANOWSKA
 
 
 
 
 
  • udostępnij
2 komentarzy

_aagatkaa_
1

świetna stylizacja i piękne paznokcie ♥
zapraszam do mnie: http://matiaga.blogspot.com ♥

odpowiedz

eluminiunek
0

Fajny wpis

odpowiedz

eluminiunek
0

Fajny wpis

odpowiedz

_aagatkaa_
1

świetna stylizacja i piękne paznokcie ♥
zapraszam do mnie: http://matiaga.blogspot.com ♥

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda