5 typów zachowań, które ma porządny facet!
27.03.2018

5 typów zachowań, które ma porządny facet!

Poznając nowego chłopaka warto zwrócić uwagę nie tylko na wygląd, ale również jego charakter. Wygląd zdecydowanie szybciej się zmieni niż charakter! Wiadomo, że każda z nas chciałaby, aby jej chłopak był idealny. Ale niestety ideał bardzo ciężko spotkać…, czasem bywa to nawet niemożliwe. Poznaj 5 rzeczy, które musi mieć przyzwoity facet. Jeżeli Twój kandydat ma ich przynajmniej trzy to dobry znak.

 

1.Dba o relacje z bliskimi!

To naprawdę bardzo istotne, gdyż to w ogromny sposób przekłada się na to, jak facet traktuje w przyszłości swoją kobietę. Dlatego też przyjrzyj się uważnie, jaki ma stosunek do swojej rodziny albo przyjaciół.

 

2.Nie akceptuje nieodpowiedniego zachowania

Jeżeli się z czymś nie zgadza to nie robi „śmiesznej” awantury na siłę, a próbuje załagodzić sytuację poprzez spokojną rozmowę. Pamiętaj, aby zwracać też uwagę na to jak zachowuje się w stosunku do innych, nawet nie znanych mu osób.

photo @couple_magazine

 

3.Zwraca uwagę bardziej na czyny, niż słowa.

Chcąc zdobyć dziewczynę większość facetów zwraca uwagę na słowa, niż na czyny obiecując jej gwiazdy z nieba! Pamiętaj, że to co mówi do Ciebie facet może mówić też do innych dziewczyn, gdyż nie jest to skomplikowane. Skup się bardziej na tym, jak się zachowuje!

 

4.Akceptuje samego siebie.

Jeżeli facet ma problem z akceptacją samego siebie będzie mu zdecydowanie ciężej pokochać drugą połówkę. Ważne jest, aby zanim zacząć kochać, kogoś innego zacząć od pokochania samego siebie!

photo @couple_magazine

 

5.Czujesz, że przy nim tryskasz energią.

Jeżeli spotykasz się od dłużnego czasu z facetem przy którym czujesz, że tracisz przy nim energię, to coś nie tak…

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

Dołącz do DDOB
Dołącz do DDOB

ddob
youtube

MATKA vs CÓRKA – Córka bierze ślub! 💍😱
DDOB

Moda