5 porad, dzięki którym zyskasz sympatię całej klasy
19.03.2018

5 porad, dzięki którym zyskasz sympatię całej klasy

Pewnie oglądałaś wiele amerykańskich filmów, których akcja rozgrywa się w szkole. Większość opowiada o problemach, które dotykają nastolatków w USA. W każdym występują szkolni sportowcy oraz popularne i znane w całej szkole dziewczyny (najczęściej cheerleaderki). Ile razy po obejrzeniu takiego filmu pomyślałaś, że chciałabyś być taka jak one? Nie zapominaj, że prawdziwe życie, to nie amerykański film i znacznie się od niego różni. Jeśli jednak marzysz, aby być popularną i lubianą dziewczyną w klasie – zastosuj się do kilku naszych rad, a bardzo szybko zobaczysz efekty.

 

#1. Bądź miła

Jest to jedna z najważniejszych zasad. Weź ją sobie do serca, jeśli chcesz być lubiana przez wszystkich. Kluczowy jest szczery uśmiech i pozytywne nastawienie do innych. Pamiętaj, że nikt nie lubi wrednych dziewczyn, dlatego jeśli chcesz być popularna, a przy tym lubiana, musisz być miła dla koleżanek i kolegów. Często wredne dziewczyny są jedynymi z najpopularniejszych w szkole, ale za ich plecami wszyscy je obgadują i nikt tak naprawdę ich nie lubi.

Źródło: weheartit.com

 

#2. Pomagaj innym

Pomyśl w czym jesteś dobra? Może znasz płynnie język angielski, a któraś z Twoich koleżanek z klasy sobie z nim nie radzi? Możesz jej pomóc z nauką. Z pewnością to doceni. Wszyscy lubią osoby, które bezinteresownie pomagają innym. To znaczy, że w przeciwieństwie do kujonów, nie są samolubne. Jeśli ktoś poprosi Cię o pomoc, nie kalkuluj w głowie, co możesz dzięki temu zyskać, tylko pomóż. Oczywiście, jeżeli ktoś prosi Cię o coś, co w Twojej ocenie jest niemoralne i złe, nie bój się odmówić. Nigdy nie rób nic wbrew sobie.

Źródło: weheartit.com

 

#3. Rozmawiaj ze wszystkimi

Popularne, ale niemiłe dziewczyny, charakteryzują się tym, ze rozmawiają tylko z "wybranymi". Jeśli według nich nie jesteś osobą godną ich towarzystwa, będą Cię traktować jak powietrze. Przykre, prawda? Nikt nie powinien być tak traktowany. Jeśli chcesz być osobą lubiana, rozmawiaj ze wszystkimi, nie dziel ludzi na „lepszych” lub „gorszych”. Wiadomo, możesz mieć grupkę najbliższych przyjaciół, jednak nie zamykaj się tylko na nich. Inne osoby też mogą okazać się bardzo wartościowe.

Źródło: weheartit.com

 

#4. Dbaj o siebie

Ta porada wydaje się oczywista i nieco płytka, ale pomyśl... Czy lubisz osoby, które notorycznie chodzą w brudnych ciuchach? Albo mają zawsze tłuste włosy? To jest odrażające i ludzie nie chcą przyjaźnić się z takimi osobami. Dlatego dbanie o swój wygląd jest tak ważne. Pamiętaj, aby nie popaść w przesadę. Nie chodzi o to, abyś zrobiła z siebie plastikowa dziewczynę, z która można rozmawiać tylko o kosmetykach i ciuchach. Z pewnością masz dużo więcej ciekawych tematów do poruszenia.

 

Źródło: weheartit.com

 

#5. Angażuj się

Jeśli będziesz angażować się w sprawy klasowe, szybko zyskasz sympatie innych uczniów. Zgłoś się na przewodniczącą lub skarbnika klasowego. Jeśli czeka Was sprawdzian, a prawie nikt nie zdążył się na niego nauczyć, zaproponuj, że porozmawiasz z nauczycielem i postarasz się go przekonać, aby przesuną sprawdzian na kolejną lekcję. Nawet jeśli się nie uda, wszyscy będą pamiętać, ze próbowałaś i dzięki temu zyskasz ich szacunek.

Źródło: weheartit.com

 

 

Zastosuj nasze rady, a zobaczysz, że staniesz się bardziej popularna i lubiana w klasie. Nie zapomnij, aby przy tym pozostać sobą. Bądź miła, uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do ludzi. Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś, tylko po to, aby się przypodobać innym. Powodzenia!

  • udostępnij
1 komentarzy

Glassy
0

👍

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda