DDOB vs Youtube: najlepsze video tygodnia #4
12.03.2018

DDOB vs Youtube: najlepsze video tygodnia #4

Ależ ten czas leci! Już po raz czwarty wracamy do Was z Youtubowym przeglądem. Tym razem będzie sporo śmiechu, śmiechu i jeszcze więcej śmiechu. Przygotujcie się na wyjątkowo rozrywkowy przegląd!

 

#1 Co by było gdyby... MĘŻCZYŹNI MÓWILI CO MYŚLĄ 3 | AbstrachujeTV

 

Każdy z nas czasem ma ochotę powiedzieć komuś wprost, co o nim myśli, ale tylko Abstrachuje mają odwagę nagrywać o tym filmy. Tym razem możecie dowiedzieć się już po raz trzeci co by było gdyby mężczyźni mówili to, co myślą. Sami sprawdźcie, czy chcecie wiedzieć co im chodzi po głowie!

 

 

 

 

#2 GRY MAŁŻEŃSKIE odcinek 2 | Naruciak

 

Pozostajemy w temacie mężczyzn, którzy mówią to co myślą. Naruciak wziął na tapetę program Gry Małżeńskie i zdecydował się powiedzieć… co o nim myśli! Chcecie zobaczyć jedną z sióstr Godlewskich w akcji? Atrakcje gwarantowane.

 

 

 

 

#3 CRINGE MUSICAL.LY - JAK NIE NAGRYWAĆ! PORADNIK | JDabrowsky

 

W poprzednim przeglądzie pisaliśmy o filmiku z kanału DDOB, w którym pokazaliśmy, jak powinno się nagrywać na Musical.ly. Jednak nie tylko na tym polega solidna edukacja! Tym razem zobaczycie, czego nie robić. Z taką wiedzą na pewno nagracie doskonałe Musical.ly.

 

 

 

 

#4 MATKA vs CÓRKA – TATUAŻ | DDOB

 

Próbowaliście kiedyś przekonać swoich rodziców do czegoś, czego oni sami nie cierpią? Pewnie wielu z Was chciało zrobić tatuaż i brakowało do tego tylko (albo aż) zgody rodziców. Zobaczcie, jak bohaterka nowego odcinka na kanale DDOB poradziła sobie z przekonywaniem swojej mamy do tatuażu.

 

 

 

 

#5 I TRIED FOLLOWING A SIMPLY NAILOGICAL MAKEUP TUTORIAL... WOW! | NikkieTutorials

 

Tym razem po raz pierwszy coś zza granicy. Trend na filmiki typu „I tried following…” ostatnio stają się bardzo popularne za granicą i dopiero docierają do Polski. Wyprzedźcie naszych rodzimych youtuberów i pierwsi sprawdźcie, o co w tym chodzi. Simply Nailogical to kanadyjska youtuberka zajmująca się nailartem, natomiast Nikki Tutorials to słynna beauty guru za stanów. Sprawdźcie, czy artystka makijażowa poradziła sobie z makijażem artystki paznokciowej!

 

 

 

To tyle w tym tygodniu. Który filmik Wam się najbardziej podobał? Dajcie znać i do zobaczenia za tydzień!

  • udostępnij
1 komentarzy

Glassy
0

👍

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda