#BlackBerryHair – nowy trend na Instagramie. Idealny kolor dla brunetek!
12.03.2018

#BlackBerryHair – nowy trend na Instagramie. Idealny kolor dla brunetek!

Od kilku lat modne są różne odcienie blondu, siwe #grannyhair oraz kombinacje ombre i sombre. Tej wiosny na ulicy zobaczycie coraz więcej dziewczyn z fryzurami w zupełnie innym wydaniu. Ten rok, według PANTONE, należy do koloru Ultra Violet. Dlatego odcienie fioletu ujrzymy nie tylko na ubraniach i akcesoriach, lecz także na włosach. Nic więc dziwnego, że od jakiegoś czasu Instagram zalewany jest zdjęciami nowych fryzur w pięknej jagodowej lub jeżynowej tonacji - #blackberryhair.

 

Dziewczyny koloryzują swoje włosy albo po całości, albo w formie ombre lub sombre. Jagodowy kolor szczególnie pasuje brunetkom i szatynkom i nie wymaga, jak w przypadku uzyskania blondu lub siwego, mocnego rozjaśniania. Kolor z łatwością wykreuje się w domowych warunkach. Oczywiście zawsze lepiej wybrać się do profesjonalnego salonu, by uniknąć przykrych niespodzianek.

 

#BlackBerryHair to odcień, który nadaje się do każdego typu karnacji. Ładnie prezentują się w nim zarówno dziewczyny o bladych, jak i opalonych buziach.

 

Blondynki, które kiedyś zdecydowały się na #grannyhair, mogą teraz dodać swoim włosom akcentu i stworzyć zachwycający efekt jeżynowego ombre lub jasnofioletowego wydania.

 

Zobaczcie kilka inspiracji:

 

 

 

 

 

 

 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda