6 zaskakujących tajemnic o seksapilu!
28.02.2018

6 zaskakujących tajemnic o seksapilu!

 

Pewnie nie raz słyszałaś, że to właśnie sexapil jest największą bronią kobiety! Słowo sexapil do końca nie jest zdefiniowane, oznacza „to coś”, co sprawia, że każdy z nas rozumie poprzez to słowa zupełnie coś innego.

 

Jedno jest pewne sexapil wcale do końca nie tkwi w urodzie! Mimo, iż zaczyna się od słowo seks, to nie ma z nim zbytnio nic wspólnego! Sexapil wcale nie oznacza idealnej figury, dużego biustu, okrągłej pupy… Teraz nasuwa się pytanie o co tak naprawdę chodzi w sexapilu? Poznaj 6 tajemnic seksapilu!

 

photo @glamdiors


1. Psychika vs ciało

Pierwszą tajemnicą seksapilu jest przyjaźń pomiędzy psychiką i ciałem. Koniecznie te dwa elementy muszą ze sobą współgrać! Pamiętaj, że nie ważne czy masz grube nogi, brzuch … nie możesz być pełna seksapilu! Kluczową rolę odgrywa akceptacja siebie!

Pamiętaj, że piękna kobieta, ale zakompleksiona- w oczach innych nie będzie atrakcyjna!

photo:@karolinagilonofficial

 

2.Osobowość

Nie odłącznym elementem seksapilu jest osobowość! Ciekawa, intrygująca, zdumiewająca a przed wszystkim indywidualna! Podążanie za własnymi poglądami, marzeniami, myślami oraz posiadanie własnego zdania to właśnie pojęcie piękna! Osoby, bojące się realizować swoje pasje mogą mieć poważny problem, aby zaakceptować samego siebie!

 

3.Własny styl

Odkryj własny styl. Zastanów się, co Cię wyróżnia, co lubisz nosić na co dzień, w czym tak naprawdę czujesz się zaskakująco dobrze. To co masz w danym momencie na sobie wpływa niezmiernie dobrze na to jak czujesz się w danym momencie! Stawiaj na stylizacje, w których czujesz się komfortowo. Pamiętaj, aby nie podążać ślepo za modą, bo w czym inna dziewczyna prezentuje się obłędnie, na Tobie może wyglądać fatalnie!

 

photo:@livinginluxury

 

4. Wysypiaj się

Zaskakujące? Tak, odpowiednia ilość snu naprawdę może zdziałać cuda! Jeżeli jesteś wyspana możesz zapomnieć o podkrążonych oczach, a Twoja skóra promienieje, a włosy błyszczą!

photo:@the.bilion.style

 

5. Gesty i styl poruszania

To w jaki sposób się poruszasz, nawet najprostszy gest świadczy o poziomie Twojego seksapilu. Ważne jest, aby mieć zawsze wyprostowaną postawę ciała! Zachowuj się zawsze w naturalny sposób, nigdy nie udawaj. Zawsze bądź sobą!

 

6. Te cechy wpływają na poziom Twojego seksapilu:

Odkryj słowo SEKSAPIL:

S- SAMOŚWIADOMOŚĆ

E- ENERGIA

K- KOMUNIKACJA

S- SEKSUALNOŚĆ

A- AKCEPTACJA

P- PEWNOŚĆ SIEBIE

I- INTELIGENCJA

L- LEKKOŚĆ

 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda