Oto 4 najbardziej toksyczne typy koleżanek
28.02.2018

Oto 4 najbardziej toksyczne typy koleżanek

 

 

Otaczasz się wianuszkiem koleżanek, z którymi lubisz spędzać czas? Z pewnością! Przyznaj jednak, że wśród dalszych znajomych znajdzie się sporo tych dziewczyn, których celowo unikasz. Nawet, jeśli jedna z nich jest przebojowa, a ma coś na sumieniu - nie strać czujności. Toksyczne znajomości potrafią wiele zepsuć. Najbardziej toksyczne typy koleżanek? Sprawdź sama!

 

 

Przyjaciółka w wiecznych opałach

Przyjaciółkę rzucił chłopak – okej. Kumpela straciła ukochanego psa – trzeba wesprzeć. Co jednak z koleżanką, która telefon w środku nocy traktuje, jako codzienną normę? Koleżanka, która jest w wiecznych opałach, ma wieczne problemy i rozchwianie emocjonalne, może działać na Ciebie baaaardzo pesymistycznie. Otaczaj się ludźmi pozytywnymi, a lepiej na tym wyjdziesz.

 

Koleżanka narcyz

„To ja, narcyz się nazywam” – te słowa idealnie opisują jedną z Twoich znajomych? Nic dziwnego, że wolisz jej unikać. Jednym z najbardziej toksycznych typów koleżanek jest egoistka. Oczywiście to zrozumiałe, że każdy od czasu do czasu chce skupić uwagę na sobie, opowiedzieć, co u niego i przez chwilę być w centrum zainteresowania. Jednak normą jest chwilowy stan rzeczy, a nie ciągły egocentryzm. Przyjaźń powinna iść dwutorowo, działać w obie strony. Dobra kumpela pyta drugiej, co u niej, słucha i rozumie.

 

 

Bieda z nędzą

Każdy ma prawo mieć gorszy okres pod względem finansów. Jednak nie jest normalne, gdy Twoja kumpela żeruje na Twoich oszczędnościach bez końca. Jak ognia unikaj koleżanek,, którym co i rusz podrzucasz gotówkę. Tu złotówka, tam pięć, a innym razem stówa na buty, które tak są jej potrzebne.

 

Hejterka

Hejt od pewnego czasu zrobił się bardzo modny i niestety wciąga w swe chaszcze coraz więcej osób. Jeśli Twoja koleżanka wszystko krytykuje i narzeka na cały świat – unikaj jej. Po co Ci taka znajomość?

 

I jak? Czy wśród Twoich koleżanek jest ktoś toksyczny?

 

  • udostępnij
1 komentarzy

Glassy
0

👍

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda