Po czym poznać, że się zakochałaś?
28.02.2018

Po czym poznać, że się zakochałaś?

 

 

Ręce coraz częściej stają się wilgotne, a serce wali jak oszalałe? To z pewnością znak, że coś jest na rzeczy. Przysłowiowe motyle w brzuchu istnieją naprawdę! Zakochałaś się! Poznaj kilka sygnałów, po których od razu poznasz, że to już miłość.

 

Twoje ciało to mówi

Pomijając fakt, że sama czujesz się dziwnie, a w brzuchu trzepoczą wspomniane motyle, to osoby obserwujące Cię z boku mogą śmiało stwierdzić, że coś jest na rzeczy. Szereg badań udowadnia, że objawy zakochania widać gołym okiem. Zakochana kobieta jest wyraźnie ożywiona i dużo się uśmiecha. Szczególnie w towarzystwie obiektu swoich cichych westchnień. Poprawianie włosów, zabawa biżuterią, przebieranie nogami, szkliste spojrzenie – to główne symptomy zakochania.

 

Ręce się pocą, serce szaleje

Osoby zakochane bardzo dobrze to znają – dudniące serce to oznaka miłego stresu, przyjemnego oczekiwania. Szczególnie, gdy obiekt uczuć znajduje się w pobliżu. Przyspieszonemu biciu serca często towarzyszy potliwość rąk.  To fakt!

 

 

Spędzasz przed lustrem zdecydowanie więcej czasu

Jeśli do tej pory poranne przygotowania do szkoły zajmowały Ci kilkanaście minut, a teraz nie wyrabiasz się na zajęcia – to znak. Zakochana kobieta na pewno stara się bardziej niż zwykle, by pięknie wyglądać. Możliwe, że zacznie kupować nowe ubrania, albo zmieni uczesanie. Będzie chciała w ten sposób zaintrygować ukochanego, często podświadomie.

 

On i tylko On

Kochasz, więc myślisz. Niestety, ale myślenie o ukochanym zabiera Ci większość czasu. Zakochana dziewczyna nie umie skupić się na niczym innym niż o obiekt jej westchnień. Jest monotematyczna, często „zatruwa” tematem swoich uczuć pozostałych.

 

A Ty co jeszcze byś dodała do naszej listy? :) 

 

  • udostępnij
2 komentarzy

Oliwia-Głuszko

Glassy
0

👍

odpowiedz

Oliwia-Głuszko

Glassy
0

👍

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda