JESTEM UZALEŻNIONA
05.10.2015

JESTEM UZALEŻNIONA

 

 

 

W dzisiejszym świecie prawie każdy jest od czegoś uzależniony. Prawdę mówiąc uzależnić można się szybko i od wszystkiego: od gier, od jedzenia, od telefonu, od słodyczy, od internetu, a z resztą sami wiecie.
Spotkałam się nawet z poważnym uzależnieniem od śmiechu
O sobie mogę powiedzieć, że też mam swój nałóg.
  Używam tego codziennie nawet kilka razy dziennie jak nie kilkanaście. Bez tego nie potrafię przeżyć dnia, bo praktycznie nie ma dnia, w którym nie użyłabym tego magicznego słowa. Codziennie mówię, piszę to moim najbliższym, którzy są dla mnie bardzo ważni.
Kocham, bo właśnie o to magiczne słowo chodzi. Jestem od niego uzależniona. Kocham swoją rodzinę, przyjaciół, kocham miejsce w którym mieszkam, kocham swoje życie i zwierzęta. Kocham też siebie, co może wydawać się egoistyczne, a nie powinno. Akceptuję swoją osobę w 100% i życzę naprawdę każdemu, aby jak najszybciej pokochał siebie.
Kiedyś usłyszałam, że słowa "kocham" nie powinno się nadużywać, bo wtedy traci swoje znaczenie, że często powtarzane jest nieprawdziwe, że należy trzymać je na szczególne okazje. 
Ja się z tym nie zgadzam i mówię to co czuję. Kiedy tylko mam taką potrzebę mówię o swoich uczuciach, szczerze i spontanicznie, często w nieoczekiwanej sytuacji..
Nie chcę zostawiać tego słowa na szczególne okazje, bo może właśnie moje życie to ta  "specjalna okazja".
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
sukienka: klik
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
kurtka:klik  szara narzutka:klik
 
Chyba uzależnię się też od gum firmy Sugarpova. Są to słodycze od Marii Sharapovej  światowej sławy tenisistki, która od niedawna podbija rynek ze swoimi słodkościami. Kolorowe w kształcie piłeczek tenisowych, o wieloowocowych smakach gumy zostaną chyba moim ulubionymi. Muszę przyznać że oryginalne zarówno w kształcie jak i w smaku, elegancko zapakowane świetnie mogą się nadawać na prezent. Dużym + jest dla mnie to, że robi się z nich ogromne balony.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
gumy:KLIK
 
 
 
 
Kocham Was :)
Miłego weekendu.
 
 
 
 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda