POZNAJ NOWYCH AMBASADORÓW DDOB
04.10.2015

POZNAJ NOWYCH AMBASADORÓW DDOB

 

 

Z przyjemnością pragniemy Wam przedstawić czwórkę nowych Ambasadorów DDOB! Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, było ich naprawdę sporo, przez co wybór był bardzo ciężki :)

Cieszymy się Waszym ogromnym zaineteresowaniem i chęcią współtworzenia naszego portalu. Jednocześnie chcemy Was poinformować, że będziemy na bieżąco poszukiwać nowych blogerów i blogerek do współpracy. Dlatego wszystkim, którym tym razem się nie powiodło- głowa do góry! Nadal macie szansę na dołączenie do naszego Teamu. A teraz poznajcie Lilię, Julię, Doiminikę i Kubę :)

 

 

 

Lila Janowska

 

Osiemnastoletnia blogerka. Jak sama o sobie mówi- dziewczyna z wielkimi marzeniami.Na blogu Lili znajdziecie ciekawe stylizacje, jak i posty tematyczne. Oprócz bloga, Lila prowadzi również vloga na Youtubie. Możecie na nim poznać tajniki makijażu, czy ciekawe recenzje kosmetyków. Prywatnie Lila jest maturzystką, uczennicą profilu humanistycznego. Ma wiele pasji, jednak największą miłością darzy śpiew.

 

 

 

https://ddob.com/blog/user/lilajanowska

 

 

 

 

 

Couplegram

 

Pod tą nazwą kryje się para modowych blogerów- Dominika i Kuba. Oboje są studentami z Poznania, których połączyła wspólna pasja. Kuba interesuje się głównie fotografią, Dominika- modą i pięknem. Takie połączenie zaowocowało ciekawymi sesjami zdjęciowymi, którymi twórcy Couplegram inspirują innych na swoich profilach instagramowych oraz blogu.

 

 

 

https://ddob.com/blog/user/couplegram

 

 

 

 

 

Julia Janulewicz

 

Ambitna piętnastoletnia blogerka z Jeleniej Góry. Na swoim blogu przedstawia modowe stylizacje, ale również odkrywa przed czytelnikami skrawki swojego życia prywatnego. Nie boi się wyrazić własnego zdania, co możemy przeczytać już w jej pierwszym poście na Blogbooku. Julia o sobie: "uważam, że moje poglądy są częścią mnie i nie mam zamiaru dostosowywać się do innych, nawet jeżeli miałoby to wywołać burzliwą rekację."

 

 

 

https://ddob.com/blog/user/juliajanulewicz

  • udostępnij
1 komentarzy

mardaam
1

Lila najlepsza! <3

odpowiedz

mardaam
1

Lila najlepsza! <3

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda