4 aplikacje, dzięki którym będziesz miała okres pod kontrolą
14.02.2018

4 aplikacje, dzięki którym będziesz miała okres pod kontrolą

Aplikacje analizujące okres mogą powiedzieć Ci bardzo wiele - na przykład, czy dzisiaj możesz bezpiecznie nosić białe dżinsy, dlaczego przez trzy dni bolała Cię głowa, czy musisz pakować tampony do szkoły czy dlaczego w tym tygodniu nienawidzisz dosłownie wszystkich.

Poza tym na wizycie ginekolog prosi o datę twojej ostatniej miesiączki i wtedy zaczynasz się zastanawiać...

Ale dzięki aplikacjom do śledzenia okresu masz łatwy dostęp do tych informacji i możesz kontrolować wszelkie dziwne objawy lub wzorce. Oto kilka najlepszych trackerów:

 

 

Clue

 

Clue uzyskuje bardzo szczegółowe informacje na temat twojego okresu, włączając w to fakt, jak duże masz upławy i ile tamponów użyłaś. Pozwala także na śledzenie skurczów, wahań nastroju, wyprysków, a nawet „bad hair day” - na wszystkie te rzeczy mogą wpływać hormony podczas całego cyklu. I co najlepsze, aplikacja zapewnia przydatne powiadomienia, takie jak "PMS nadchodzi!".

 

Pink Pad

Dzięki jasnym kolorom, nie jest to najbardziej dyskretny projekt. Ale nadrabia funkcjonalnością - możesz wybrać emotikony, aby opisać swój codzienny nastrój, oznaczyć w kalendarzu w połowie miesiąca plamę i zobaczyć, jak zmienia się Twoja waga w trakcie całego cyklu.

Niestety tylko po angielsku

 

 

Flo

 

Oprócz śledzenia cyklu możesz również odnotowywać zdrowe nawyki - na przykład to, co jesz, ile kroków zrobiłaś i czy pijesz wystarczającą ilość wody. To aplikacja bardziej przypomina tracker z całego życia. Co fajne, możesz wykorzystać zarejestrowane dane, aby sprawdzić, jak Twój okres wpływa na Twoje zdrowie - np. czy śpisz mniej lub jesz więcej fast foodów, gdy masz PMS.

 

 

Period Tracker

 

Aplikacja wykorzystuje dane z ostatnich trzech cykli do przewidywania następnego okresu, a także możesz śledzić swoje nastroje i symptomy przez cały miesiąc, dodając do okna kalendarza aplikacji ikonki - takie jak zakorkowana butelka "zaparcia", aby śledzić objawy. Śledzenie symptomów jest dość powszechną funkcją, ale ta aplikacja pozwala również ocenić intensywność każdego z objawów - ponieważ istnieje duża różnica pomiędzy łagodnym wzdęciem a uczuciem pełnego zapchania.

  • udostępnij
2 komentarzy

angelrebelde
0

Ja używam aplikacji Mój kalendarzyk :)

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

angelrebelde
0

Ja używam aplikacji Mój kalendarzyk :)

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda