Co wspólnego ma Dior i Harry Potter?
14.02.2018

Co wspólnego ma Dior i Harry Potter?

 

Największa zaleta Instagrama? Możesz być tak kreatywny, jak tylko potrafisz. Na Insta możemy znaleźć konta wszelkiego rodzaju. Ponadto w świecie mody, jest wiele kont, które są stworzone, by ją krytykować (@DietPrada), inne by się nią zachwycać, a jeszcze inne by po prostu oceniać. 

Tym razem odkryliśmy coś niesamowtego. Mowa o koncie na Instagramie, w którym macie okazje zobaczyć postaci z Harry'ego Pottera w ubraniach Diora. Czy potrafisz sobie wyobrazić Hermionę w pięknym bralecie marki?

 

Za konto @gryffindior jest odpowiedzialna Rachel Leigh, dyrektorka artystyczna Moda Operandi. A mając zaledwie kilkanaście dni od otwarcia konta, ma już ponad dwadzieścia pięć tysięcy obserwujących i chyba nie ma już żadnej głównej postaci, która nie miałaby tam Diora.

 

 

 

 

Od Harry'ego Pottera do Ginny Weasley wszyscy są częścią Instagrama, który pokazuje różne kolekcje francuskiej firmy. Wydaje się nawet, że zamiast studiować książki o magii, bohaterowie czytają magazyny o modzie, aby przetrwać w Hogwarcie.

 

 

 

 

Profesor McGonagall nosi płaszcz z kolekcji Haute Couture, a Dumbledore skórzany beret, który bez wątpienia był hitem zeszłego sezonu letniego.

 

Tylko popatrz:

 

 

Czy teraz chcesz trafić do Hogwartu jeszcze bardziej?

  • udostępnij
1 komentarzy

Glassy
0

👍

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda