Pierwszy numer Vogue Polska już w kioskach!
14.02.2018

Pierwszy numer Vogue Polska już w kioskach!

Dziś do sprzedaży trafić ma pierwszy numer legendarnego magazynu Vogue w polskiej edycji. Niedawno w Internecie pokazana została okładka i…wszyscy są zawiedzeni.

 

Na pierwszej okładce polskiej edycji Vogue’a zobaczymy Anję Rubik i Małgorzatę Belę, czyli dwóch polskich modelek, które robią zawrotną karierę w świecie modelingu. Panie pozują na tle Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie oraz czarnego samochodu. Pogoda iście polska, jest i śnieg, i mgła (lub częsty ostatnio w stolicy smog). Autorem sesji okładkowej jest niemiecki fotograf Juergen Teller i jak twierdzi, zdjęcie nie było poddane żadnej obróbce graficznej.

 

 

Internet pozostał bezlitosny dla fotografa, zarzucając mu złe wykadrowanie i niedbałość. Trzeba zastanowić się jednak, czy nie było to specjalnym zabiegiem. Fotograf bowiem słynie z bardzo nietypowych zdjęć, które wyglądają na niedbałe i brzydkie.

 

Oprócz internautów, sprawę skomentowała strona Vogule Poland, która zaczerpnęła nazwę od znanego magazynu i pisze o świecie w satyryczny sposób. W odpowiedzi na publikacje okładki, postanowiła stworzyć wersję okładki w iście swoim stylu.

 

Źródło: Vogule Poland

 

Co znajdziemy w pierwszym numerze Vogue Polska?

Magazyn podzielony jest na działy: En Vogue, Uroda, Autoportret, Kultura, Dwugłos, Felieton, Historia, Moda, Ludzie, Podróże, Gwiazda, Horoskop, Inspiracje. Całość zajmuje aż 362 strony. Są wywiady, felietony, artykuły. Każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Koszt magazynu to 16,90 zł. Cena zachęca, jednak jest ograniczona ilość egzemplarzy, także pospieszcie się z zakupem.

 

Blogosfera również cieszy się z pierwszego numeru polskiej edycji Vogue, nie ma tam jednak o nich wzmianki. Być może jednak będziemy mieli okazje je tam jeszcze ujrzeć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda