10 zalet bycia singlem
14.02.2018

10 zalet bycia singlem

W rzeczywistości bycie samodzielną, niezależną i wolną osobą, może być o wiele lepsze. Szczególnie jeśli tkwimy w związku, w którym nie jesteśmy do końca szczęśliwi. Jeśli więc jeszcze się wahasz, rozważ te 10 powodów, dla których bycie solo jest lepsze niż bycie w kiepskim związku.

 

#1. Czas na zbudowanie „lepszej ciebie”.

Z całym "wolnym" czasem, jaki masz, teraz jest idealna okazja, aby osiągnąć idealną wagę, zrobić kurs, o którym zawsze marzyłaś lub rozpocząć wolontariat. Najgorszą rzeczą, jaką może zrobić ktoś, kto niedawno był singlem, jest siedzenie w domu, rozpaczając i spędzając godziny przed tv . Wyjdź z domu i zacznij budować lepszą wersje siebie.

 

#2. Rób, co chcesz, kiedy chcesz.

Pomyśl tylko - nie musisz "meldować się" z kim jesteś, gdzie jesteś i o której godzinie wrócisz. Jesteś wolna.

 

#3. Wieczór z dziewczynami.

Z jakiegoś dziwnego powodu, większość chłopaków odczuwa ukłucie zazdrości, gdy ich druga połówka ma babski wieczór. A singielka? Bierz swoje przyjaciółki na wypad na miasto, bez poczucia winy.

 

#4. Mnóstwo czasu na nowe hobby.

Zawsze jest jedna rzecz, którą odkładamy, z tego samego powodu, że nie mamy czasu, aby wkręcić ją w napięty harmonogram. Z dodatkowym czasem nauczysz się drugiego języka, zaliczysz kurs pieczenia i zdążysz nawet na pilates, na który zawsze chciałaś chodzić.

 

#5. Dużo randek z kim chcesz i kiedy chcesz.

Dlaczego nie rozważyć trochę flirtu? W końcu nie ma powodu, byś czuła się winna, jeśli to tylko randka. Wyjdź z tym przystojniakiem, którego właśnie poznałaś, lub z osobą, którą przez chwilę potajemnie obczajałaś na insta.

 

#6. Nie musisz mieć poczucia winy z powodu tego, co publikujesz w mediach społecznościowych.

Niestety, niewłaściwy wpis, zdjęcie lub komentarz może zostać wyjęty z kontekstu i łatwo błędnie zinterpretowany, gdy jesteś w związku. Ostatecznie jest to czynnik odstraszający w wielu relacjach.

 

#7. Nie musisz monitorować czyjejś aktywności w mediach społecznościowych.

Czy kiedykolwiek czułaś się jak FBI w mediach społecznościowych, gdy byłaś w związku, ciągle sprawdzając,jakie twój ukochany lubi zdjęcia lub posty? Niestety, większość z nas czuje potrzebę monitorowania i zapewnienia, że nic się nie dzieje.

 

#8. Mniej czasu na telefonie i więcej czasu dla siebie.

Relacje zasysają dużo czasu przez telefon między rozmową a SMSami, co może z łatwością trwać kilka godzin dziennie. Pomyśl o tym, ile czasu zaoszczędzisz, inwestując tym razem w siebie.

 

#9. Nigdy więcej "przymusowych relacji".

Kiedy jesteś w związku, nie jesteś w związku tylko z facetem, ale z jego rodziną, przyjaciółmi, a nawet zwierzętami domowymi. Możliwe, że jest ktoś w ich kręgu, którego nie polubisz.

 

#10. Więcej pieniędzy w kieszeni.

Bycie w związku jest kosztowne. Obiady, mini-wakacje i prezenty to spora sumka. Zaoszczędź te pieniądze na coś, co w dłuższej perspektywie przyniesie Ci korzyści.

0
  • udostępnij
0 komentarzy

Lifestyle

Dołącz do DDOB

ddob
youtube

WŁOSY SAME ZMIENIAJĄCE KOLOR!? MAGICZNA FARBA | TRUE BEAUTY IS INTERNAL | KLATEX
DDOB

Moda