Selena Gomez przeszła terapię. Co dolega artystce?
08.02.2018

Selena Gomez przeszła terapię. Co dolega artystce?

Selena Gomez przyznała, że ukończyła dwutygodniowy program leczenia stanów lękowych i depresji w styczniu, przy wsparciu jej zaangażowanego chłopaka Justina Biebera. A w nowym wywiadzie dla Harper's Bazaar, Gomez mówiła otwarcie o swojej walce o zdrowie psychiczne i o tym, jak znalazła spokój.

 

„2018 będzie lepszym rokiem”- twierdzi Gomez - "ponieważ wierzę w to dla siebie, a każdy, kto mnie zna, wie, że zawsze zaczynałam od troski o moje zdrowie i samopoczucie. Miałam wiele problemów z depresją i niepokojem i głośno o tym mówię.” Jednak Gomez przyznaje, że to trudna walka i prawdopodobnie do końca życia będzie się z tym zmagać - „Myślę, że to walka, z którą będę musiała się mierzyć do końca życia, i nie przeszkadza mi to, ponieważ wiem, że wybieram siebie ponad wszystko. "

 

 

"Rozpoczynam mój rok od tej myśli" – twierdzi Gomez. "Chcę się upewnić, że jestem zdrowa. Jeśli ze zdrowiem będzie w porządku,  wszystko inne się ułoży.”

 

 

Gomez przyznała też, że ma "skomplikowaną relację z Instagramem", gdzie jest najczęściej obserwowaną celebrytką, jeśli chodzi o prywatne i publiczne życie. "[Instagram] dał mi głos w całym hałasie ludzi próbujących opowiedzieć moje życie za mnie i pozwala mi powiedzieć:" Hej, zamierzam to opublikować, i to zburzy 1200 historii, które ludzie myślą, że są interesujące, ale w rzeczywistości nie są, a nawet nie są prawdziwe. W ten sposób daje mi to siłę, bo to są moje słowa, mój głos i moja prawda. Jedyne, co mnie martwi, to jak wiele wartości ludzie w naszym wieku widzą w mediach społecznościowych. To niesamowita platforma, ale pod wieloma względami jest […] fałszywą reprezentacją tego, co ważne, więc tak, to skomplikowana relacja, prawdopodobnie jedna z moich najtrudniejszych relacji. "

 

Wydawałoby się, że sława powinna dać jej też szczęście, jednak jak widać, rzeczywistość jest inna. Selena Gomez nie jest jedyną gwiazdą,  która boryka się z depresją. Z podobnym problemem zmagała się między innymi Lady Gaga, Catherine Zeta-Jones czy Cara Delevingne.

  • udostępnij
1 komentarzy

0

Wow, nie wiedziałam i nie spodziewała bym się tego po Selenie,szczęścia jej życzę ♥

odpowiedz

0

Wow, nie wiedziałam i nie spodziewała bym się tego po Selenie,szczęścia jej życzę ♥

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda