Nowa funkcja na Instastories, na którą wszyscy czekali!
05.02.2018

Nowa funkcja na Instastories, na którą wszyscy czekali!

 

 

Można by rzec, że twórcy Instagrama spełnili w zasadzie wszystkie nasze oczekiwania co do tej aplikacji. Nic bardziej mylnego! Ktoś pomysłowy czuwa i dba o to by swoimi aktualizacjami powiększyć grono użytkowników apki i żeby przypadkiem komuś nie wpadł do głowy pomysł powrotu do Snapchata. Nie wiem jak Wy, ale ja zauważyłam ostatnio, że więcej czasu spędzam na przeglądaniu Instastories niż samego feedu ze zdjęciami czy video osób, które śledzę. Niestety zamiast wyświetlać nam posty naszych znajomych, często widzimy tam posty sponsorowane czy propozycje profili, które podobno mogą nam się spodobać. Podobno. Wieci, że na stronie głównej co 6-ty post to post sponsorowany?! No kosmos jakiś.

Zostawmy to i przejdźmy do tego co jest bohaterem tego wpisu!

 

Okazuje się, że twórcy Insta mają jeszcze kilka asów w rękawie. Ledwo co ostatnio pisaliśmy Wam o możliwości dodawania GIF-ów do naszego Instastories, co bardzo Wam się spodobało, a teraz mamy kolejną dobrą wiadomość. Nie ma chyba osoby, której nie denerwowałaby forma dodawania zdjęć na Stories. Okej, fajnie, że możemy dodawać materiały, które nie zostały stworzone w ciągu ostatnich 24h, jednak…denerwujące jest to, że zdjęcie nie dopasowywało się do wielkości ekranu. Nie można było też wrzucić całego (tak jak normalne zdjęcie na Instagramie). Zawsze ucinało materiał w oczywiście najmniej oczekiwanym momencie. Znacie to, prawda?

 

Na szczęście twórcy apki przygotowali dla nas niespodziankę! Instagram w końcu wprowadził możliwość dodawania CAŁEGO zdjęcia na Instastories lub po prostu w takiej części jak chcemy. Wygląda to mniej więcej tak samo jak na samym profilu na Instagramie. Jeśli foto jest poziome to u góry i na dole pojawia się jasnoszare tło. Żeby nie przedłużać, prezentuje się to mniej więcej tak:

 

 

 

I jak? My jesteśmy bardzo zadowoleni, Instagram robi się coraz bardziej idealny! :)

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda