Najlepsze sposoby na spędzenie Walentynek!
30.01.2018

Najlepsze sposoby na spędzenie Walentynek!

Odłóż czekoladki i chusteczki na bok 14 lutego i świętuj dzień miłości z ludźmi, którzy znają cię najlepiej – Twoje przyjaciółki!

Niezależnie od tego, czy szykujecie się na imprezę, czy zostajecie w domu w ciepłych piżamach, niech walentynki będą pełne zabawy, a nie pełne smutku i rozpaczy!

 

 

Jeśli jesteś w nastroju, by wyjść ...

 

Wyżerka w Twojej ulubionej restauracji

Po wszystkich czekoladkach, które będziesz jadła w Walentynki, prawdopodobnie zechcesz zjeść coś konkretniejszego na kolację. Zaproś swoich najlepszych przyjaciół na kolację w swojej ulubionej restauracji! Walentynki to jeden z najbardziej ruchliwych dni w roku, więc koniecznie zadzwoń i dokonaj rezerwacji. Na kolacji delektuj się czymś, czego zwykle nie zamawiasz, na przykład przystawkę lub deser, i podziel się nim ze znajomymi!

 

Metki czy miłość? Zakupy zawsze wygrywają!

Zakupy w centrum handlowym z dziewczynami mogą zmienić na lepsze dowolny dzień, więc zaoszczędź trochę gotówki na 14 lutego! Nie chcesz wydawać wszystkich ciężko zarobionych pieniędzy w centrum handlowym? Nie ma problemu! Zróbcie ze znajomymi wycieczkę do second handu, aby zobaczyć, kto może wymyślić najbardziej ekstremalny strój na Walentynki. Im bardziej różowy, czerwony i biały, tym lepiej! Falbanki, koronki i objętość zawsze dodadzą miłego akcentu do konkursu. Przekonaj się, kto najlepiej nadaje się na Twojego Kupidyna!

 

Okaż nieznajomemu akt dobroci

Okaż miłość swojej społeczności w Walentynki! Zabierz dziewczyny i zróbcie kartki lub upieczcie ciasteczka dla szpitala dziecięcego, domu opieki lub schroniska dla bezdomnych. Udaj się do wybranej lokalizacji i spędź godzinę lub dwie na wolontariacie. Pamiętaj, że miłości nie trzeba pokazywać w prezentach - nawet przytulanie do dziecka w szpitalu, gra w planszówkę z mieszkańcem domu opieki lub podanie jedzenia osobom w schronisku dla bezdomnych może być najszczerszym znakiem miłość.

 

Jeśli jesteś w nastroju, by zostać w domu…

 

Odpręż się w domowym SPA

Po długim dniu w szkole będzie miło porozpieszczać się jak księżniczka! Niech twoje przyjaciółki przyniosą swoje ulubione lakiery do paznokci, produkty do włosów i maseczki do twarzy. Spytaj, czy któraś z twoich znajomych ma podgrzewacz do wosku, aby odświeżyć dłonie i stopy! Walentynki to idealny dzień, aby się rozpieszczać!

 

Prezentowe Walentynki

Razem z przyjaciółmi napiszcie swoje imiona na karteczkach i wrzućcie do wspólnej torby. Niech każdy wylosuje jedną i przygotuje dla tej osoby symboliczny prezent. Podarunek od przyjaciółki może być o wiele fajniejszy od prezentu od chłopaka.

 

Walentynkowe DIY

Czy jest lepszy sposób na spędzanie Walentynek niż DIY? Weź stare gazety i utwórz kolaż z największymi przystojniakami. Wpatrywanie się w te ciacha całą noc brzmi lepiej niż jedzenie słodkości! Sprawdź Pinterest, aby znaleźć inspiracje na niesamowite produkty dla majsterkowiczów, ubrania i wystrój sypialni.

 

Jakie są Twoje alternatywne sposoby na świętowanie Walentynek?

 

  • udostępnij
3 komentarzy

marcjamea
0

super pomysly!

odpowiedz

Nvth
0

yes

odpowiedz
marcjamea
0

:D

Odpowiedz

marcjamea
0

super pomysly!

odpowiedz

Nvth
0

yes

odpowiedz
marcjamea
0

:D

Odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda