Godna konkurencja Kardashianek - 'Keeping Up With the Kattarshians' w natarciu!
25.01.2018

Godna konkurencja Kardashianek - 'Keeping Up With the Kattarshians' w natarciu!

'Keeping Up With the Kattarshians'  to telewizyjny program reality, o którym pewnie jeszcze nie słyszałeś.

Kardashianki to przeszłość! Teraz internet zachwyca się reality show o uroczych kotkach.

Najnowszy reality show z Islandii fascynuje dzięki swoim futrzastym i przytulnym gwiazdom: maleńkim, uroczym kociętom, które tworzą obsadę "Keeping Up With Kattarshians", spektakl stworzony we współpracy z Islandzkim Towarzystwem Ochrony Kotów jest dostępny do streamowania online od islandzkiego nadawcy Nutiminn.

 

 

Kocięta (Guðni, Ronja, Bríet i Stubbur) z KUWTK pochodziły z lokalnego schroniska dla zwierząt, zanim przeniosły się do w pełni wyposażonego domu "kota", gdzie jedzą, bawią się, żyją i śpią. Istny Big Brother dla kocurków. Wiele ukrytych kamer zapewnia ciągły strumień nagrań tych kotów - widzowie mogą podglądać kocięta śpiące w mini łóżkach piętrowych, siedzących w małych fotelach lub podjadając przekąski w przestronnej kuchni.

Producentka programu Inga Lind Karlsdóttir powiedziała, że ​​serial stworzył najwyższy w historii ruch na stronie internetowej Nutiminn i już został uznany za świetny sposób promujący adopcję zwierząt na Islandii. W rzeczywistości cztery oryginalne kocięta zostały już adoptowane i wkrótce opuszczą dom, aby zrobić miejsce dla czterech innych kociąt.

Obejrzyj najlepsze fragmenty „Keeping Up With Kattarshians” poniżej lub streamuj na żywo tutaj.

 

 

Czyż one nie są urocze? Co myślicie o takiej inicjatywie?

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda