Znamy datę premiery pierwszego wydania Vogue Polska!
22.01.2018

Znamy datę premiery pierwszego wydania Vogue Polska!

 

 

W połowie czerwca zeszłego roku pisałyśmy Wam o tym, że ma powstać polski oddział modowego magazynu Vogue. Spekulowano wówczas, że ta informacja to plotka i nie doczekamy się papierowej wersji gazety. Okazuje się jednak, że już za chwilę na sklepowe półki trafi debiutanckie wydanie gazety, która jest tak popularna na całym świecie.

 

Pierwsze wydanie Vogue Polska pojawi się w sklepach już w lutym, a dokładniej w Walentynki 14 lutego. Miesięcznik pojawi się w sklepach w cenie 16,99zł za sztukę i to właśnie chyba ta cena najbardziej zaskakuje. Przecież zagraniczne wydania sięgają bagatela 49zł! W sieci padło stwierdzenie, że ta kwota to mniej niż kosztuje bilet do kina w dużym mieście. Miła niespodzianka!

 

Wciąż niewiadomo kto pojawi się na pierwszej polskiej okładce Vogue. Wiadomo za to skład redakcji! Redaktorem naczelnym jest Filip Niedenthal, jego zastępcą jest Joanna Lorynowicz, a w roli editor at large jest Małgorzata Bela. Natomiast redaktorami działów zostali: Daniela Agnelli (moda), Anda Rottenberg (kultura), Katarzyna Straszewicz (uroda) oraz Hanna Rydlewska (reportaż i Vogue.pl).

 

Vogue Polska możesz śledzić w social mediach – oficjalny profil na Facebooku i Instagramie udostępniamy poniżej.

 

Ci, którzy już teraz chcą zapewnić sobie egzemplarz pierwszego numeru polskiej edycji legendarnego pisma, mogą zamówić go na stronie www.vogue.pl w ramach limitowanej przedsprzedaży. Zamówiony w ten sposób magazyn trafi do nich w dniu premiery. Ciekawa opcja, prawda? My już skorzystaliśmy!

Jeśli chodzi o wydania, które pojawią się w tym roku to ukaże się ich 11. Z wyjątkiem numeru wakacyjnego (lipcowo-sierpniowego) wszystkie pozostałe będą ukazywać się co miesiąc. Nakład pierwszego wydania to 160 tysięcy egzemplarzy.

 

Kto czeka? My tak!

 

Premiera: 14 lutego 2018
Cena: 16,90 zł
Przedsprzedaż: Vogue.pl

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda