Cała prawda o aferze DEYNN i MAJEWSKI vs siostra Marity
22.01.2018

Cała prawda o aferze DEYNN i MAJEWSKI vs siostra Marity

 

 

Internet zalała fala informacji na temat DEYNN i Majewskiego oraz ich konfliktu z siostrami influencerki. Mamy wrażenie, że większość osób, które wypowiadają się na ten temat nie robią tego po to, żeby wyrazić swoje prawdziwe zdanie i być może ujawnić coś nowego w tej sprawie, a dla zwykłego fejmu. Cyferki muszą się zgadzać i u nich.

 

 

Jednak zaciekawiła nas wypowiedź jednego z youtuberów – Sylwestra Wardęgi, który zebrał wszystkie fakty i informacje do „kupy” i stworzył bardzo ciekawy materiał video. Opowiada w nim oczywiście o wpisie 20-letniej Klaudii – siostry Marity, ale także bierze pod lupę samego Majewskiego, który jak się okazuje sprawuje „władzę” w tym jakże dziwnym związku.

 

Video rozpoczyna się od starego snapa, w którym Marita opowiada kryzysie z Danielem i publicznie przeprasza go za to co zrobiła (nie wiemy co to było, ale jak mówi – nie była to zdrada).

 

Wardęga mówi też, że Majewskiemu większość przyjemność dają lajki w sieci niż spędzanie czasu z rodziną, a jak już spędza ten czas z rodziną to tylko po to by zrobić sobie z nimi zdjęcie i wrzucić na Instagram.

 

W materiale poruszono także temat najmłodszej siostry Deynn – Natalki, którą jej starsza siostra wraz z chłopakiem ośmieszyła na oczach setek tysięcy widzów. Śmiali się, że „Natalka zesrała się w majtki”. Czy tak robi rodzina? Czy oni nie wiedzą, że to może odbić się na małej za kilka lat? Że zaburzy to jej pewność siebie?! Jakim trzeba być człowiekiem by ośmieszać najbliższych na oczach obcych ludzi.

 

No i najlepsze – możecie dowiedzieć się także ile minimum miesięcznie zarabia DEYNN i jaka ogromna kampania reklamowa odpadła im dzięki braku profesjonalizmu Daniela.

 

Zapraszamy do oglądania! Dajcie znać co myślicie o wypowiedzi Wardęgi i o całej tej „aferze”.

 

 

Sprawdź, jak zareagował Daniel Majewski na atak w sieci siostry Deynn – Klaudii. KLIK!

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda