7 tanich pomysłów na Walentynkową randkę
19.01.2018

7 tanich pomysłów na Walentynkową randkę

Próba zdobycia dobrego miejsca w kinie w Walentynki jest jak stonowana wersja Igrzysk śmierci - walczysz z teatrem pełnym innych ludzi o najlepsze miejsce, a jeśli ci się nie uda, twoja romantyczna noc jest w zasadzie skazana na zagładę. Pomiń bitwę i spróbuj całkowicie unikatowej (i taniej) randki.

 

PIKNIK W DOMU

Jeśli jest zbyt zimno, aby wyjść na zewnątrz, zrzuć koc na podłogę i zorganizuj romantyczny piknik w swojej sypialni. Zróbcie kanapki i pyszne desery, a następnie zapakujcie je do kosza. Jeśli masz ochotę na odrobinę natury, włącz na NatGeo i posłuchajcie śpiewu ptaków. Unikniecie pełzających robali po waszym jedzeniu.

 

Źródło: Pinterest

 

PLANSZÓWKI

Pogoda w lutym nie zawsze jest najbardziej romantyczna, więc jeśli wolisz pozostać w domu, zagrajcie w ulubione gry planszowe. Możecie odpalić również te z dzieciństwa. To świetny sposób, by pośmiać się i nie skończyć na oglądaniu filmu jak zwykle.

 

 

SŁODYCZOWA KOLACJA

Ty i Twój chłopak możecie zarówno wybrać swoje ulubione desery, jak i je połączyć. Lub idźcie do restauracji i zamówcie te desery. To całkiem fajna randka, która najprawdopodobniej skończy się na czekoladzie – jesteś zwycięzcą.

 

 

NOC GIER

Planowanie super romantycznej randki walentynkowej może być stresujące, szczególnie jeśli dopiero zaczynasz randkowanie. Noc gier to luźna randka, która wyłączy presję. Ale Twoja druga połówka będzie zachwycona. Odpalcie plejaka lub xboxa i oddajcie się rywalizacji.

 

OBIAD Z NETFLIXEM

Zamów cheeseburgery, pączki, chińskie jedzenie, pizzę i spróbujcie skończyć nową mini-serię w jedną noc. Spędzicie wieczór przytulając się i jedząc – to w zasadzie jak spełnienie marzeń.

 

DIY

Nawet jeśli oboje jesteście kiepscy w malowaniu, noc na majsterkowanie byłaby taka fajna. Kup dwa płótna i ustaw je tyłem do siebie. Każdy z was będzie malował obraz dla drugiej osoby jako prezent – gwarantujemy dobrą zabawę.

 

PLANETARIUM

Nie ma nic bardziej romantycznego niż oglądanie gwiazd, ale w zimie nie jest to wykonalne. Zamiast tego udaj się do planetarium, aby nocny widok nieba pozbawił pierwszych lodów.

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda