Najlepsze filmy dla nastolatków w 2018 roku
18.01.2018

Najlepsze filmy dla nastolatków w 2018 roku

Szalone adaptacje, epickie filmy Disneya, finały trylogii, soczyste historie miłosne ... 2018 zapowiada się nieźle.

Czasami bycie nastolatkiem może być trudne. Wiemy. Jakby liceum nie było wystarczająco trudne, próbując dowiedzieć się, kim tak naprawdę jesteś. Na szczęście te filmy są tutaj, aby rzucić trochę światła na to, jak naprawdę (lub jak nam się podobało) być nastolatkiem.

Powiedzmy, że 2018 ma przynieść kilka naprawdę epickich filmów. Od finału trylogii "Więzień Labiryntu" do poszukiwań nastolatka LGBTQ po legendarne adaptacje klasyków literatury Disneya. Nie będziesz mógł się oprzeć, aby nie pójść od kina chociaż na jeden z nich.

 

STYCZEŃ

"Forever My Girl"

Kiedy krajowa gwiazda Liam Page powraca do swojego małego rodzinnego miasta na pogrzeb najlepszego przyjaciela, wpada na Josie, swoją ukochaną z liceum i byłą narzeczoną. Chociaż Josie stara się zachować dystans, a Liam próbuje naprawić problemy z powodu ośmiu lat błędów, które popełnił od wyboru kariery, jedna rzecz między nimi się nie zmieniła. Przygotujcie chusteczki, ten film was wzruszy.

Premiera: 19 stycznia (świat)

 

 

„Więzień labiryntu: Lek na śmierć"

W finale trylogii "Więzień labiryntu" Thomas i jego przyjaciele muszą włamać się do Zaginionego Miasta, aby przejść najniebezpieczniejszy labirynt ze wszystkich. Ci, którzy wyjdą żywi, otrzymają lekarstwo na śmiertelnego wirusa.

Premiera: 26 stycznia (Polska)

 

 

"Please stand by"

Poznaj Wendy, autystyczną, żądną przygód młodą pisarkę, która ucieka z domu, aby napisać manuskrypt do konkursu scenariusza "Star Trek" w Los Angeles. Ona i jej piesek, Pete, podróżują razem przez wszystkie stany.

Premiera: jeszcze nie znana

 

 

MARZEC

"Każdego dnia"

Ten film opowiada historię nastoletniej dziewczyny o imieniu Rhiannon, która zakochuje się w osobie o imieniu "A". Jakiś problem? "A" wraca do życia każdego dnia jako inna osoba. To sprawia, że trudno jest stwierdzić, czy twoja sympatia cię lubi, jeśli nie wiesz, kim tak naprawdę jest ...

Data premiery: 2 marca

 

"Pułapka czasu"

Kolejny literacki klasyk trafia na ekran w tym gwiazdorskim szaleństwie. Po zaginięciu ojca naukowca młodej dziewczyny, ta postanawia go odnaleźć. I kiedy trzy bóstwa posyłają ją, jej brata i jej przyjaciółkę na misję przez czas i przestrzeń, sprawy się komplikują.

Data premiery: 9 marca (Polska)

 

"Twój Simon"

Jest to wzruszająca historia Simona, sympatycznego licealisty, który zmaga się ze swoją tożsamością. Ale kiedy odnajduje miłość online, zaczyna rozumieć, kim jest i czego oczekuje od drugiej osoby.

Data wydania: 16 marca (Polska)

 

"Midnight Sun"

17-letnia Katie Price w końcu poznała idealnego faceta. W rzeczywistości jest idealnym facetem, którego obserwuje przez połowę swojego życia przez okno. Jest prześladowcą? Nie. Musisz tylko poczekać i obejrzeć ten film.

Data premiery: 22 marca (świat)

 

KWIECIEŃ

"Player one"

Jest rok 2044, a globalne ocieplenie doprowadziło świat do upadku i pogrążeniu w chaosie. Śledzimy nastolatka o imieniu Wade Watts, który, aby uciec od ponurej rzeczywistości, bierze udział w całkowicie wirtualnym świecie zwanym OASIS - wraz z wszystkimi innymi na planecie. Wszystko idzie świetnie, aż twórca OASIS rzuca wyzwanie, aby znaleźć ukryty skarb, który zapewni zwycięzcy pełną kontrolę nad wirtualnym światem ... i pół biliona dolarów.

Data wydania: 6 kwietnia (Polska)

 

"Truth or dare"

W powiększonej wersji twojej ulubionej gry "prawda czy wyzwanie" nastolatki są prowadzone przez tajemniczego mordercę. Nie chcesz uczestniczyć?

Data premiery: 27 kwietnia (świat)

 

 

LISTOPAD

"Dziadek do orzechów i cztery królestwa"

Wszyscy znamy balet. Ale z taką gwiazdorską obsadą, genialną grafiką Disneya i Kierą Knightly grającą wróżkę, czy jest możliwość, żeby ten film nie był epicki?

Data premiery: 2 listopada (Polska)

 

GRUDZIEŃ

"Mary Poppins returns"

To kolejny remake, na szczęście, ale SEQUEL! W tym nowoczesnym wydaniu Mary Poppins powraca 25 lat później, by ponownie odwiedzić Jane i Michaela Banksa jako osoby dorosłe po osobistej tragedii.

Data premiery: 25 grudnia

  • udostępnij
2 komentarzy

3

W sobotę idę na Więzień Labiryntu. To zdecydowanie film na który nie mogę się doczekać

odpowiedz

magdajanek
0

Czas wybrać się do kina :)

odpowiedz

magdajanek
0

Czas wybrać się do kina :)

odpowiedz

3

W sobotę idę na Więzień Labiryntu. To zdecydowanie film na który nie mogę się doczekać

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda