Czy zostaniesz następną gwiazdą Instagrama? Ten kalkulator powie Ci ile jesteś wart!
05.01.2018

Czy zostaniesz następną gwiazdą Instagrama? Ten kalkulator powie Ci ile jesteś wart!

Nie jest tajemnicą, że celebryci i influencerzy w mediach społecznościowych zarabiają duże pieniądze. Osoby takie jak Kim Kardashian, Kylie Jenner czy Gigi Hadid zarabiają setki tysięcy funtów za jeden sponsorowany post. A jest też królowa na Instagramie, Selena Gomez, która zgarnęła ponad 500 000 funtów za udostępnienie zdjęcia Coca Coli, najbardziej lajkowanego zdjęcia w 2016 roku.

 

Ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, ile ty - zwykły użytkownik, który nie ma milionów (lub nawet tysięcy) obserwujących – mógłbyś zarobić? Cóż, jest nowa strona, na której możesz się tego dowiedzieć.

 

Witryna "inkifi" została uruchomiona, aby umożliwić osobom, które nie są niesamowicie atrakcyjnymi supermodelkami lub gwiazdami Hollywood, przekonanie się, ile warte są nasze posty. I wierzcie lub nie, są one coś warte - nawet jeśli śledzą je tylko setki kont.

Wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić witrynę, to wprowadzenie swojego nicku z Instagrama w odpowiednim polu. I voila, pojawi się całkowita suma pieniędzy, które możesz zarobić za jeden post. I to jeszcze nie wszystko - 48% marketerów planuje zwiększyć swoje budżety na media społecznościowe, co oznacza, że ​​w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy możesz zrobić jeszcze więcej.

Dlaczego więc nie odkryć, ile możesz zarobić na swoim Instagramie? To może nie wystarczyć, aby rzucić pracę, ale może z pewnością będziesz mógł zapłacić za rachunek za Internet ... Jeśli masz co najmniej 1000 obserwujących.

Kto z Was jest ciekawy tej stronki?

  • udostępnij
1 komentarzy

Glassy
0

👍

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda