Najważniejsze trendy w świątecznym wystroju 2017
21.12.2017

Najważniejsze trendy w świątecznym wystroju 2017

Kolędnicy śpiewają tę samą piosenkę rok po roku, ale to nie znaczy, że twój wystrój musi pozostać taki sam. Przyjrzeliśmy się najpopularniejszym zdjęciom na Instagramie i dostrzegliśmy wyraźny motyw: w tym roku chodzi o to, by święta były twoje. Oznacza to niestandardowy wystrój, spersonalizowane opakowania na prezent i modne dodatki do domu, które naprawdę wyrażają Twój osobisty styl.

 

Wystrój: Nowoczesna klasyka

W tym roku duży trend dekoracyjny to tradycyjny wystrój z nowoczesną metamorfozą. W przypadku modnej opcji drzewa, która pozwala również uniknąć ciągłego odkurzania igieł sosnowych, Instagramowicze decydują się na ekologiczne rozwiązania.

 

Dodatki: Wyszukane ulepszenia

Spójrzmy prawdzie w oczy: styl przechowywania jest w stanie stagnacji od dłuższego czasu - ale w tym roku ludzie wyrzucają swoje tradycyjne skarpety z lat ubiegłych i robią zakupy bardziej modnych opcji. Od minimalistycznych opcji, po bardziej maksymalne style, wszystko, co nowoczesne i stylowe, jest trendy.

 

Stół: Ciemno i wyrafinowanie

Najgorętsze trendy dekoracji w 2017 roku trafiają na świąteczny blat. Szukaj nastrojowych ustawień miejsc i wystroju jadalni, które łączą metale z ciemnymi kolorami; innymi słowy, twoja Wigilia będzie wyglądała dwa razy lepiej, jak przyozdobisz ją matem.

 

Prezenty: kreatywne pakowanie

Motywy z Mikołajem są odrobinę zbyt tradycyjne. W tym roku szukaj opakowań prezentów z rozmachem. Wprowadź fajne znaleziska, takie jak stempelki, które sprawiają, że twoje prezenty pojawiają się. Motyw konstelacji również króluje. Naturalne dodatki takie jak drewno czy gałązki choinki robią robotę. A pakunki wyglądają fantastycznie.

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda