Potrzebujesz ogrzać się tej zimy? Oto coś idealnego dla Ciebie!
13.12.2017

Potrzebujesz ogrzać się tej zimy? Oto coś idealnego dla Ciebie!

 

Nie ma żadnego sposobu, żeby ustalić praktyczności tego ubioru, więc przejdźmy do innych jego zalet. Powstała długa suknia z moheru. Nie jest jasne, kto kiedykolwiek chciałby lub potrzebował tego używać, ale to istnieje.

 

Firma Dukyana z siedzibą w Europie Wschodniej ma ręcznie robiony wzór, który nazywają Chunky Mohair Tube Scarf i jest bardzo viralowy, ponieważ jest śmieszny. Co więcej, obecnie jest prawie wyprzedany w większości kolorów (z wyjątkiem szarego), ale zainteresowani mogą nadal zamawiać opcje niedostępne w sprzedaży i prawdopodobnie będą gotowe za około 10-14 dni. Juhuuu!

Nie ma żadnego praktycznego celu dla tego ubioru - to dosłownie nie ma otworów na ręce - więc nie będziesz w stanie nic z tym zrobić, może z wyjątkiem oglądania telewizji. Staraj się nie biegać ani chodzić po schodach w tym szaliku, ponieważ jest nieco ciasno ułożony wokół nóg, a ponieważ nie ma otworów na ręce, nie będziesz w stanie przygotować się na upadek.

Tylko spójrz!

 

A może to cudeńko?

 

A to nasz faworyt:

 

Źródło zdjęć: dukyana.com

 

  • udostępnij
3 komentarzy

ItsKarolaMakeup
1

Bardzo ciekawy i godny uwagi post :)

odpowiedz

asza

asza

ItsKarolaMakeup
1

Bardzo ciekawy i godny uwagi post :)

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MÓW WYRAŹNIE! | Watch Ya' Mouth CHALLENGE
DDOB

Moda

Projekt Współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu operacyjnego Inteligentny Rozwój