Ta para straciła razem ponad 180 kg - to niewiarygodne!
12.12.2017

Ta para straciła razem ponad 180 kg - to niewiarygodne!

 

 

 

Staramy się często wrzucać tutaj osoby, które są dla nas inspiracją. Czy to, jeśli chodzi o naukę i sukcesy zawodowe czy sukcesy osobiste jakimi jest chociażby zrzucenie ogromnej ilości kilogramów. Poznaj Lexi Reed i jego męża Danny'ego. Jeszcze dwa lata temu 26-letnia Amerykanka ważyła około 220 kg, a jej partner ponad 130 kg. Ta chorobliwa otyłość niszczyła im życie i całe szczęście, że postanowili się z nią zmierzyć. Niewiadomo jakby to się skończyło. 

 

Jakie są Wasze postanowienia noworoczne? Lexi i Danny dokładnie 1 stycznia 2016 roku postanowili, że odzyskają swoje dawne, ba! Sprawią, że będzie jeszcze lepsze. Rozpoczęli wówczas prawdziwą walkę z kilogramami. Oto jak opisuje ten czas Lexi na swoim Instagramie:

 

„Nie korzystaliśmy z ułożonego planu posiłków, z operacji, osobistego trenera. Mieliśmy siebie nawzajem i motywację do ciężkiej pracy każdego dna (…) Kilogram po kilogramie, krok po kroku, dzień po dniu, przekształcaliśmy nasze ciała tak, aby stać się ludźmi, którymi zawsze chcieliśmy być".

Lexi zdecydowała się zmienić swoje życie z miłości do siebie, nie ze względu na swojego męża. "Ten człowiek był ze mną przez ostatnie 10 lat i zawsze, niezależnie od mojej wagi, traktował mnie tak samo. (...) Nie byłam nieszczęśliwa. Jestem dumna z dziewczyny, której udało się dojść do tego miejsca. Wybrałam zdrowie dla siebie, nie dla nikogo innego".

 

Para przed metamorfozą spożywała aż 8000 kcal dziennie! To okropne. Jednak po rezygnacji z fast foodów na rzecz domowych posiłków i treningów na siłowni w ciągu 12 miesięcy Lexi i Danny zrzucili połowę swojej masy ciała. Podczas swojej niesamowitej podróży po utracie wagi, Lexi zgromadziła prawie 500 tysięcy obserwujących na Instagramie ( @fatgirlfedup ), z których wielu zainspirowało się jej ciężką pracą i determinacją. Przewiń w dół i sprawdź wyniki ich niesamowitej wytrwałości i pamiętaj, że kolejny Sylwester już za rogiem! Trzymamy kciuki i wierzymy w Ciebie :) 

  • udostępnij
2 komentarzy

Oliwia-Głuszko
0

Wow:-*

odpowiedz

Kaawcia
0

Piękny dowód na to, że nie ma rzeczy nie możliwych!

odpowiedz

Oliwia-Głuszko
0

Wow:-*

odpowiedz

Kaawcia
0

Piękny dowód na to, że nie ma rzeczy nie możliwych!

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda