Jak czyścić buty UGG w domu? Mamy na to sposób!
08.12.2017

Jak czyścić buty UGG w domu? Mamy na to sposób!

 

Buty UGG mogą być sporą inwestycją, a Ty pewnie chcesz, aby wyglądały jak nowe i czyste tak długo, jak to tylko możliwe. Nie zawsze łatwo jest utrzymać buty w nieskazitelnym stanie, szczególnie w miesiącach zimowych, kiedy śnieg, sól i błoto stają się nieustającym polem bitwy. Aby Twoje nowe buty pozostały jak najdłużej „jak nowe”, należy je zabezpieczyć natychmiast po zakupie za pomocą odżywki lub specjalnych środków do zamszu lub kożucha. Ale nie przejmuj się, jeśli nie zrobiłaś tego, gdy po raz pierwszy kupiłaś buty, a teraz masz do czynienia z trudnym zadaniem, które sprawi, że znów będą wyglądać jak nowe. Mamy sposób, aby buty UGG znów wyglądały dobrze!

 

Będzie Ci potrzebne:

- Szczotka do butów i gąbka

- Zimna woda

- biały ocet

 

Czyszczenie UGG – krok po kroku:

 

1.Użyj szczotki, aby usunąć błoto, przesuwając dużymi ruchami w kierunku zewnętrznych krawędzi butów.

2. Używając gąbki i zimnej wody, nawilż buty (ale niech nie będą mokre).

3. Połącz 1/2 szklanki wody z 1/2 szklanki destylowanego białego octu w małej misce i użyj czystej białej ściereczki, aby delikatnie zmyć wszelkie plamy i przebarwienia na butach.

4. Użyj wilgotnej ściereczki z wodą, aby wytrzeć resztki octu z butów.

5. Użyj ubrań lub gazet i włóż je do środka butów, aby upewnić się, że zachowają swój kształt podczas suszenia. Upewnij się, że umieszczasz je w chłodnym, ciemnym miejscu do wyschnięcia. Trzymaj je z dala od światła słonecznego lub bezpośredniego ciepła!

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

Dołącz do DDOB

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - CASTING TOP MODEL!
DDOB

Moda