Banki zdjęć – gdzie znaleźć darmowe zdjęcia?
08.12.2017

Banki zdjęć – gdzie znaleźć darmowe zdjęcia?

 

Wszyscy wiemy, że zdjęcia są istotną częścią posta na blogu i większość z nas spędza zbyt wiele czasu szukając tego idealnego obrazu. A kiedy wreszcie znajdziemy, okazuje się, że to zdjęcie nie jest za darmo. Ale hej, czy wiesz, że istnieje naprawdę wiele stron internetowych, które oferują super zdjęcia za DARMO?

Te zdjęcia są nie tylko piękne, ale także są najwyższych lotów, jeśli chodzi o jakość. Aha i czy wspominaliśmy, że są ZA DARMO?

Tak! Dobrze czytasz! Ale ponieważ istnieje zbyt wiele stron internetowych, które zapewniają bezpłatne zdjęcia, łatwo jest czuć się przytłoczonym, decydując, które z nich są najlepsze.

Przedstawimy Wam naszym zdaniem najlepsze strony internetowe, by pobrać bezpłatne zdjęcia do kreacji. Sprawdź każdą z nich poniżej:

 

#1. Pexels

Pexels przeszedł z poziomu niesamowitego do super niesamowitego! Czemu? Ponieważ teraz oferują również darmowe filmy! Ale poczekaj! Jest więcej! Pexels zapewnia również narzędzia, które ułatwią Ci życie! Możesz pobrać ich rozszerzenie do Chrome, aplikację Mac i Windows, wtyczkę do Photoshopa i dodatek MS Office! Tyle wygranych na jednej stronie, yaaay!

 

#2. Picjumbo

To, co uwielbiamy w Picjumbo, to to, że po kliknięciu na zdjęcie można zobaczyć także pozostałe zdjęcia z tej konkretnej sesji zdjęciowej! To naprawdę pomocne, jeśli chcesz mieć spójną serię zdjęć!

 

#3. Gratisography

Jeśli masz ochotę na fantazyjne, nietypowe zdjęcia, Gratisography jest miejscem, które Ci się spodoba. Wszystkie zdjęcia zostały sfotografowane przez Ryana McGuire i stwierdzamy, że jego kolekcja jest szalona!

 

#4. Unsplash

Unsplash to społeczność fotografów, którzy udostępniają swoje zdjęcia za darmo! Możesz zarejestrować się, aby polubić i zebrać zdjęcia lub jeśli jesteś fotografem lub aspirujesz do bycia nim, możesz również przesłać zdjęcie! Kto wie? Twoje zdjęcie może stać się sławne!

 

 

#5. StockSnap

Zdjęcia w StockSnap są zarządzane przez zespół Snappa (program do tworzenia grafiki). Oprócz tych zdjęć, przesyłają oni również zdjęcia od wybranych fotografów w swojej sieci. Możesz sprawdzić, które zdjęcia zyskują na popularności, i które mają najwięcej pobrań i wyświetleń.

 

 

#6. Freestocks

Freestocks urzeka swoją prostotą. Strona jest bardzo przyjazna dla użytkownika, prosta i czysta. Możesz łatwo znaleźć to, czego szukasz!

 

 

#7. MMT

To, co jest świetne w MMT, to przeglądanie według tagów, co ułatwia wyszukiwanie. Wszystkie zdjęcia sfotografował Jeffrey Betts.

 

 

#8. Rawpixel

Piękne zdjęcia do Waszej dyspozycji. Niestety niektóre z nich dostępne tylko w wersji premium, ale i w darmowej wersji można znaleźć coś dla siebie.

 

Wszystkie te osiem źródeł jest wspaniałych! Ale jesteśmy pewni, że nie otworzysz ich wszystkich naraz, gdy szukasz zdjęcia. Co najlepiej zrobić, to otworzyć jedną stronę na raz i jeśli tam nie znaleźliśmy potrzebnego zdjęcia, szukać dalej.

Czy macie jeszcze jakieś polecone strony z darmowymi zdjęciami?

Zobacz także

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda