Zostań gwiazdą hauli zakupowych! 4 skuteczne kroki
05.12.2017

Zostań gwiazdą hauli zakupowych! 4 skuteczne kroki

 

Szaleństwo wideo opanowało tysiące młodych kobiet (i mężczyzn), które vlogują na temat zakupów, wskazówek makijażowych i sposobów na piękne włosy... Haule zakupowe również stają się coraz popularniejsze! Jak przyciągnąć oglądających i zbudować swoją wiarygodność jako eksperta od stylu i zakupów? Nasze wskazówki sprawią, że staniesz się gwiazdą hauli zakupowych.

 

#1 Pielęgnuj swoją wyjątkową osobowość.

 Diane Von Furstenberg powiedziała kiedyś: "Bądź kobietą, którą chciałabyś być" i to samo dotyczy haulowania. Wyobraź sobie, że jesteś nie tylko pokazującym zakupione produkty, ale także znawcą mody lub ikoną stylu ... nawet jeśli filmujesz w sypialni. Pracuj nad swoim urokiem, humorem i osobowością w swoich filmach.

 

#2 Myśl nieszablonowo.

Dosłownie. Większość filmów z serii Haul bazuje na YouTube i właśnie dlatego powinieneś wybrać się na ubitą ścieżkę, aby wytyczyć drogę do sławy. Zamieść swoje filmy na wielu stronach, aby poszerzyć swoją ekspozycję lub użyj innych portali społecznościowych, aby pozyskać nowych obserwatorów. Ponieważ zjawisko haulowania jest nowe, marki poszukują nowego, nieodkrytego talentu ze świeżymi opiniami. Skoncentruj się więc na budowaniu sieci wyznawców wszędzie w Internecie.

 

#3 Zostań gwiazdą SEO.

Oznaczanie treści za pomocą szczegółowych słów kluczowych i fraz może być najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby generować wyświetlenia i stworzyć silną bazę fanów. Bez względu na to, jakich inni używają wyszukiwarek, musisz udostępnić im wiele sposobów na znalezienie swoich filmów na YouTube. Pomyśl o różnych słowach, których użyłabyś, by znaleźć to, o czym nagrywasz i zastosuj je do swojego posta. Użyj wszystkich odpowiednich haseł, aby oznaczyć swoje filmy tagami i pamiętaj o nazwach marek!

 

#4 Zdobywaj znajomości i wpływaj na ludzi.

Kontaktuj się z ludźmi z różnych witryn i upewnij się, że regularnie zachęcasz swoich fanów / obserwujących / subskrybentów do oglądania Twoich hauli. Użyj "polubień" i aktualizacji statusu na Facebooku. Powiąż swój nowy film ze swoim kanałem na Twitterze. Ludzie nie będą mogli ignorować twoich internetowych zaczepek!

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda