Harley Quinn powraca!
30.11.2017

Harley Quinn powraca!

 

Właśnie wtedy, gdy fani myśleli, że poznali wszystkie aspekty, które ma do zaoferowania Harleen Quinzel, DC Comics znalazł sposób, by ich zaskoczyć. Warner Bros ma dostarczyć animowany serial telewizyjny składający się z 26 odcinków z Harley Quinn bezpośrednio na cyfrową platformę DC. A po tym, jak w zasadzie została pogrążona w Suicide Squad, zostawiając fanów totalnie zawiedzionych, można przypuszczać, że postać w końcu dostanie szansę na sprawiedliwe potraktowanie.

 

Wszystkie plotki mówią, że serial będzie przeznaczony dla dorosłych, a Margot Robbie jest na szczycie listy aktorek, które mają zagrać tę rolę. Jako że Warner Bros mógłby potencjalnie użyć Legionu Samobójców jako wstępu, jej toksyczny związek z Jokerem i nietypowy wygląd bohaterki mogą być punktem centralnym w filmie.

Źródło: twitter.com

 

Harley Quinn, zawodowo znana jako Harleen Quinzel, dołączyła do świata DC Comics w 1992, grając pomocnika Jokera w serialu animowanym Batman: Animated. Odtąd Harley Quinn grała rolę antybohatera, współpracując z innymi kobietami-złoczyńcami i znana jest z tego, że ma niebezpieczny, ale i romantyczny związek z Jokerem.

Źródło: hdonlines.com

We wcześniejszych latach była psycholożka miała czarno-czerwone body symbolizujące, że była koleżanką złoczyńcy, a nie miała mieć tożsamości poza tym. Przeobrażenie Harley Quinn w Legionie Samobójców miało na celu wprowadzić bardziej niezależną postać.

Najlepsze w wiadomościach jest jednak to, że seria będzie poświęcona HarleyQuinn, niezależnie od Jokera. Fani będą mogli dowiedzieć się więcej o kobiecie i zobaczyć rzetelny obraz beznadziejnego romantyzmu. Harley ma tak wiele do zaoferowania światu – niesamowitą siłę i zabawne żarty.

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda