WAKSY na Youtubie - zobacz co to i jak odnieśli sukces!
27.11.2017

WAKSY na Youtubie - zobacz co to i jak odnieśli sukces!

 

 

Youtubowych twórców jest coraz więcej i co najważniejsze – większość z nich odnosi na polskim rynku naprawdę ogromne sukcesy. Codziennie przeglądamy masę kanałów i chyba znaleźliśmy coś co może Was zainteresować. Czego nie robić na przerwie szkolnej? Czego nauczyciel nie powinien mówić uczniowni a może chcesz wiedzieć jak nie ściągać na sprawdzianie? Na te i inne pytania odpowiedzą Wam twórcy bardzo popularnego w ostatnim czasie na Youtubie kanału o nazwie WAKSY

 

WAKSY CO TO JEST?

 

Tak, dobrze Ci się skojarzyło – WAKSY to potoczna nazwa wagarów, ale okazuje się, że także kanał, którego tematyka jest ściśle związana ze szkołą. Bohaterami historyjek pojawiających się w każdym materiale są uczniowie i ich codzienne problemy czy też przygody mające miejsce właśnie w szkole i wokół niej. Twórcą kanału są Paulina Soboń i Przemek Burkacki, którzy wcielają się w różne nastolatkowe postacie pojawiające się w video. Paulinę możemy zobaczyć między innymi w roli uczennicy, ale także jako seksowną nauczycielkę, która trzyma pieczę nad swoimi wychowankami. Przemek? Często przybiera rolę dominującej osoby w towarzystwie, która zamiast błyszczeć trochę śmieszy i rozbawia. Jednak to już musicie zobaczyć sami.

 

Nie da się ukryć, że kanał WAKSY rośnie w zawrotnym tempie, na chwilę obecną mają aż 179 983 subskrybentów, do tego każdy ich film ma kilkaset tysięcy wyświetleń, a kilka z nich przekroczyło nawet 1 mln wyświetleń. Nieźle, co?

 

W czym tkwi ich fenomen? Na pewno w tym, że identyfikują się ze swoimi młodymi odbiorcami, którzy jeszcze chodzą do szkoły. Każdy z nich na pewno zobaczy siebie w niektórych codziennych sytuacjach. Niektórzy może znajdą odpowiedź na swoje szkolne problemy?

 

Poniżej zamieszczamy kilka odcinków, całą resztę obejrzycie tutaj

 

 

 

 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda