Jak ta nastolatka radzi sobie z łysieniem?
23.11.2017

Jak ta nastolatka radzi sobie z łysieniem?

 

Wypadanie włosów może być nie lada walką dla każdego, bez względu na to, ile masz lat. Ale siedemnastolatka z Kansas nie chciała, aby jej łysienie powstrzymało ją przed rozkwitaniem (całkiem dosłownie) na jej zdjęciach. Madisyn Babcock poprosiła swoją mamę, która jest artystką, by narysowała różne kwiaty na głowie i znalazła fotografa, który uchwyci projekt w całej jego krasie. Chociaż Madisyn nie spodziewała się, że projekt będzie takim hitem, nastolatka twierdzi, że przy negatywnych wydarzeniach na świecie jest zadowolona, że "pozytywnie wpłynęła na społeczeństwo". "Moje serce jest wiecznie ciepłe ze względu na to, że ma to też pozytywny wpływ na łysienie" - mówi.

 

 

"Byłam zdenerwowana, kiedy miałam odsłonić moją głowę. Nie z powodu tego, co ludzie myślą, ale bardziej dlatego, że wtedy czuje się bezbronna. Naprawdę jestem zaskoczona faktem, że stałam się viralem - ale to nie dla mnie, to bardziej dla tych, którzy również cierpią na wypadanie włosów i potrzebują inspiracji. Wiem, że to pomoże innym w utwierdzeniu, że włosy nie określają ich piękna. "

Chociaż Madisyn odzyskała wiarę w siebie, przyznaje, że była to długa i ciężka praca. "Trudno było mi zaakceptować fakt o moim łysieniu. Nie byłam pewna siebie od samego początku. Myślę, że dla osób z łysieniem ważne jest, aby wiedzieć, że to całkowicie naturalne i normalne, że człowiek czuje się przestraszony i bezbronny. Ja byłam przerażona. "Ale ważne jest, aby czuć się w ten sposób. Dziesięć sekund strachu to wszystko, czego potrzeba, by osiągnąć coś niezwykłego.”

 

Zachęca inne młode dziewczyny z łysieniem, aby zrozumiały, że piękno ma wiele różnych form. "Chcę, żeby wiedziały, że będzie ciężko, a ludzie będą patrzeć i pokazywać na nie palcem. To zupełnie w porządku czuć się wtedy niewygodnie. Nie ma właściwego ani niewłaściwego sposobu reagowania. Jesteś piękna, kocham cię i inspirujesz mnie.”

 

Niestety, kwiaty Madisyn nie są na porządku dziennym. Chociaż nastolatka z Kansas nie nosi peruk, zakrywa głowę czapkami ze starych T-shirtów, aby chronić się przed zimnem. 

 

 

 

(Zdjęcia: Chelsea Taylor Photography)

 

  • udostępnij
2 komentarzy

Oliwia-Głuszko

oliveeyes90
0

Super! Mega odważna i dojrzała dziewczyna :D 
 

odpowiedz

Oliwia-Głuszko

oliveeyes90
0

Super! Mega odważna i dojrzała dziewczyna :D 
 

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda