Wygraj warsztaty z Billie Sparrow i wystąp w spocie dla PoZdro!
16.11.2017

Wygraj warsztaty z Billie Sparrow i wystąp w spocie dla PoZdro!

 

Po raz drugi już łączymy siły z fundacją Medicover i wspieramy akcję PoZdro! 

 

 

Ogólnopolski Program Profilaktyki Cukrzycy i Chorób Cywilizacyjnych „PoZdro!” jest odpowiedzią na potrzeby wynikające z braku świadomości jak ważny w naszym życiu jest sport oraz jakość i ilość spożywanej przez nas żywności. To program kompleksowy, który podzielony jest na 3 etapy: podstawowy, wsparcia środowiska szkolnego oraz specjalistyczny. W każdym z tych etapów przeprowadzane są ściśle sprecyzowane działania, których celem jest zmniejszenie ryzyka wystąpienia cukrzycy i innych chorób cywilizacyjnych wśród młodzieży szkolnej. 

 

Program PoZdro! stworzony został by powstrzymać w Polsce epidemię cukrzycy typ 2. Choroby, która na etapie rozwoju nie boli, a bolą dopiero konsekwencje w postaci niewydolności nerek, chorób serca czy nawet amputacji stopy cukrzycowej. W 90% przypadków można jej zapobiec poprzez odpowiednią dietę i ruch.

 

W ramach kampanii PoZdro! podpowiadamy jak zacząć prowadzić zdrowy styl życia, co zminimalizuje zagrożenie zachorowania. Aha i jeszcze jedno - akcja PoZdro! nie wywróci Ci życia do góry nogami, ale cukrzyca już może to zrobić. 

 

Na koniec mamy dla Was niespodziankę w postaci konkursu, w którym 5 najlepszych osób wygra WARSZTATY Z BILLIE SPARROW I WYSTĘP W SPOCIE DLA PoZdro! Dla kolejnych 5-ciu wyróżnionych mamy mini - deskorolki  Fisha!  

 

 

REGULAMIN ORAZ SZCZEGÓŁY AKCJI PoZdro! - KLIK! 

 

Koniecznie zobacz video, w którym Billie Sparrow rozmawia z Danielą oraz Stasiem na temat zmiany ich trybu życia. Zaczęli uprawiać sport i lepiej się odżywiać, żeby nie dosięgnęła ich cukrzyca typu 2. Oczywiście również wzięli udział w akcji PoZdro!

 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda