Monopoly dla fanów "Stranger Things"
08.11.2017

Monopoly dla fanów "Stranger Things"

 

 

Temat serialu Stranger Things jest dość często wałkowany, szczególnie ostatnio, bo przecież na Netflixie pojawiła się kolejna, druga już seria produkcji. Osobiście nie znam osoby, która nie oglądałaby chociażby jednego odcinka, większości serial przypadł do gustu i czekają na więcej. I właśnie do takich osób kieruję ten wpis, bo okazuje się, że to nie koniec niespodzianek dla fanów Stranger Things!

 

Historia młodej paczki znajomych z amerykańskiego miasteczka Hawkins to ukłon w stronę estetyki lat '80 i...pierwszych gier komputerowych! Jak to bywa z premierą filmów czy seriali - to nie lada gratka dla twórców gadżetów związanych z produkcją. Okazuje się, że w ich głowie aż roi się od pomysłów i projektów nowych akcesoriów. 

Poniżej możecie zapoznać się z kilkoma wynalazkami z grafiką Stranger Things, wśród nich znajdziecie między innymi zestaw składający się ze świecznika i dwóch świeczek w kształcie głowy dziewczynki od Firebox. Do tego kubki, kocyki i kieszonkowe lusterko. No i wreszcie....MONOPOLY! Tak, Monopoly w ekskluzywnej, limitowanej edycji z bohaterami Stranger Things. Jak nie trudno się domyślić plansza została zamieniona w miasteczko Hawkins, a zamiast domów i hoteli do dyspozycji mamy zamki i kryjówki. Grę, z opcją wysyłki do Polski, za niecałe 30 funtów (ok. 140 zł) można już zamawiać w sklepie internetowym Zavvi. 

 

Na koniec nie można nie wspomnieć o całej serii grafik i plakatów ze Stranger Things, w tym także te oficjalne promujące serial. Lubisz ozdabiać świany w swoim pokoju? No to masz ku temu świetną okazję! Uzupełnieniem wystroju rodem z ulubionego serialu będą różnego rodzaju figurki oraz sprzęty vintage: stary telefon stacjonarny, cb-radia  i krótkofalówki.

 

  • udostępnij
1 komentarzy

Glassy
1

👍

odpowiedz

Glassy
1

👍

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda